Nowa promocja od Citibanku – do zdobycia bony o wartości 400 zł do wydania we frisco.pl

0

Citi Handlowy jest znany z tego, że organizuje dużo promocji związanych z kartą kredytową. Tym razem za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity można zyskać 400 zł w postaci bonów do wydania w sklepie internetowym frisco.pl. Oczywiście należy także spełnić warunki – które raczej nie powinny sprawić problemów uczestnikom promocji.

Podstawowe wymagania

By móc skorzystać z promocji, należy być nowym klientem. Są to osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1 stycznia 2015 r. Warunkiem otrzymania karty kredytowej jest posiadanie minimalnej zdolności kredytowej:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Jeśli spełniamy powyższe wymagania, możemy przystąpić do promocji. Najpierw należy złożyć wniosek o kartę kredytową – co zrobimy tutaj. Następnie, w przeciągu kilku dni powinien skontaktować się z nami konsultant banku. Jeśli nasza zdolność kredytowa zostanie pozytywnie oceniona przez pracownika banku, będziemy mogli zawrzeć umowę o kartę kredytową. Zrobimy to za pośrednictwem kuriera. Po kilku dniach powinniśmy otrzymać kartę kredytową.

Wnioski o kartę można wysyłać do 30 listopada 2017 r.

2 bony po 200 zł do frisco.pl

Aby dopełnić formalności i otrzymać promocyjne bony, należy zalogować się do systemu bankowości internetowej CitiBanku. Należy także wykonać transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą na min. 1000 zł. Obie czynności należy wykonać przynajmniej raz do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego od dnia podpisania umowy o kartę. Zawierając umowę w sierpniu, czas na spełnienie opisanych warunków mamy do końca października.

Nagroda zostanie przesłana w postaci dwóch kodów za pomocą serwisu transakcyjnego Citi. Powinno to nastąpić do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków (nawiązując do przykładu byłby to listopad). Bony można wykorzystać w sklepach frisco.pl do 30 czerwca 2018 r.

Przed przystąpieniem do promocji zalecam sprawdzenie regulaminu pod tym linkiem.

Na sam koniec warto napisać coś o karcie kredytowej Citi. W opisywanej promocji wyrabiamy kartę kredytową Citi Simplicity, która nie wiąże się żadnymi dodatkowymi opłatami. W  przypadku tej karty nie obowiązuje opłata roczna. Posiadacz karty nie ponosi opłat za dodatkowe usługi – takie jak powiadomienia SMS czy powiadomienia o braku spłaty karty. Oczywiście bank naliczy odsetki od wykorzystanego limitu karty – jeśli nie spłacimy pożyczonego kapitału przez okres 56 dni (grace period).

Tutaj złożysz wniosek o kartę i będziesz miał szansę na zdobycie voucherów do frisco.pl

 

Komentowanie zamknięte do odwołania