Nowa promocja od Citibanku – 300 zł premii pieniężnej za wyrobienie karty kredytowej

0

Większość osób kojarzy Citibank z promocjami związanymi z kartą kredytową Citi Simplicity. Pod koniec stycznia zakończyło się większość promocji, w których można było zdobyć vouchery do wybranych partnerów (Allegro, Douglas, oleole.pl, wakacje.pl, Biedronka). Tym razem Citi wystartowało z promocją, w której możemy zdobyć premię pieniężną w wysokości 300 zł. Wystarczy spełnić bardzo proste warunki.

Promocja Citibanku jest skierowana do osób, które nie posiadały karty kredytowej w tym banku od 1 stycznia 2015 roku. Jeśli jesteśmy taką osobą, to możemy złożyć wniosek o kartę za pomocą tego linku.

Oczywiście, należy także spełnić wymóg „minimalnej” zdolności kredytowej:

„wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata”

Przy rejestracji wymagane jest podanie podstawowych danych oraz zaznaczenie odpowiednich zgód. Sama promocja trwa do 23 maja 2018 r.

Po zarejestrowaniu się na stronie promocji i złożeniu wniosku o kartę kredytową, w ciągu kilku dni skontaktuje się z nami pracownik banku. Przeprowadzi z nami rozmowę w celu zweryfikowania danych i potwierdzenia chęci wyrobienia karty. Po pozytywnej weryfikacji, będziemy musieli już tylko zawrzeć umowę o kartę kredytową za pośrednictwem kuriera.

Jak zdobyć premię pieniężną 300 zł?

Gdy już będziemy posiadaczami karty kredytowej, będziemy musieli spełnić dwa warunki, aby zdobyć 300 zł premii pieniężnej.

Po pierwsze, uczestnicy promocji po zawarciu umowy będą musieli zalogować się przynajmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online (lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citi Mobile). Musimy to zrobić najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. Podpisując umowę w lutym, będziemy musieli zalogować się do końca kwietnia.

Drugi warunek to wykonanie 5 transakcji do końca kolejnego miesiąca po miesiącu od podpisania umowy oraz 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Podpisując umowę w lutym 2018 r. warunki będziemy musieli spełnić w lutym i marcu lub w marcu i kwietniu 2018 r.

Po spełnieniu warunków premia zostanie naliczona na rachunku karty kredytowej. Nastąpi to w ciągu miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Informację o przyznaniu premii otrzymamy za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej Citibanku.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin tej promocji

Charakterystyka oferty karty kredytowej Citi Simplicity

Warto wspomnieć o warunkach, na jakich jest oferowana karta kredytowa Citi Simplicity. Korzystnie z niej nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Bank nie pobiera opłaty rocznej, która jest często spotykana w przypadku kart kredytowych. Jedynym kosztem mogą być odsetki od wykorzystanych środków z karty, jeśli przekroczymy okres 56 dni (grace period). Koszty możemy ponieść za dodatkowe usługi – np. CitiPhone, naklejkę zbliżeniową lub kartę dodatkową. Dodatkowe usługi są opcjonalne.

Tutaj zarejestrujesz się na stronie promocji i złożysz wniosek o kartę kredytową w Citibanku

Komentowanie zamknięte do odwołania