Nowa oferta od Citibanku – 300 zł za otworzenie konta i lokata na 2,5%

0

Na rynku pojawiła się nowa promocja konta Citi Priority, w której można zdobyć 300 zł premii. Dodatkowo, otwierając konto w Citi możemy równocześnie założyć lokatę na 2,5% w skali roku. Promocję można połączyć także z innym akcjami, związanymi z kartą kredytową w Citi.

W tym wpisie skupię się jednak na ofercie konta osobistego Citi Priority.

Z nowej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego ani rachunku oszczędnościowego w Citibanku po dniu 30 czerwca 2016.

Z  promocji nie są wykluczeni posiadacze kart kredytowych Citibanku. Co więcej, posiadanie karty kredytowej może pomóc w spełnieniu warunków promocji i otrzymaniu premii.

Jeśli jesteś nowym klientem, który nie posiada konta w Citi – możesz złożyć wniosek o konto za pomocą tego linku. Czas na zawarcie umowy mamy do 30 listopada 2017 r.

Jak zdobyć premię?

Konto Citi Priority to rachunek dla osób „zamożnych” czyli takich, które zapewniają wysokie wpływy na koncie w ciągu miesiąca lub posiadają wysokie saldo środków.

Odzwierciedleniem tego są warunki, jakie należy spełnić, aby otrzymać 300 zł premii. Uczestnicy promocji muszą spełnić jeden z dwóch warunków:

  • Utrzymać średniomiesięczne saldo na rachunku w min. kwocie 30 tys. zł lub
  • Zapewnić wpływy na koncie w wysokości min.  5 tys. zł w ciągu miesiąca oraz posiadać jeden z produktów kredytowych (najlepiej kartę kredytową).

Oprócz powyższych warunków, uczestnicy są zobowiązani do wykonania dwóch transakcji kartą debetową na łączną kwotę min. 300 zł. W miesiącu, w którym spełnimy ten warunek otrzymamy w zamian 50 zł premii. Premie można otrzymywać przez 6 miesięcy – co łącznie da tytułowe 300 zł. Ostatnim miesiącem, w którym można zdobyć premię, jest 7. miesiąc następujący po miesiącu otworzenia konta. Jeśli złożymy wniosek w sierpniu i w tymże miesiącu zawrzemy umowę, warunki promocji możemy zacząć spełniać w okresie od września do lutego 2018 r.

Lokata na 2,5% dla uczestników promocji

Osoby, które skorzystają z promocji i otworzą konto osobiste, mogą również założyć promocyjną lokatę na 2,5% w skali roku. Termin zapadalności lokaty wynosi 3 miesiące. Maksymalnie na lokacie można zdeponować 20 tys. zł. Lokata może zostać otwarta najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Regulamin promocji można przejrzeć tutaj.

Charakterystyka konta Citi Priority

Warunki bezpłatności konta pokrywają się z warunkami promocji. Konto Citi Priority może być darmowe, jeśli zapewnimy średniomiesięczne saldo na kwotę min. 30 tys. zł lub zagwarantujemy wpływy na konto na 5 tys. zł i będziemy posiadać produkt kredytowy. Nie spełnienie jednego z tych warunków oznaczać będzie poniesienie opłaty 30 zł w ciągu miesiąca. Karta debetowa jest bezpłatna, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

Tutaj złożysz wniosek o konto Citi Priority

Inne promocje Citibanku

Citibank oferuje także inne promocje. Skorzystanie z promocji związanej z kartą kredytową pomoże spełnić warunek posiadania produktu kredytowego. Aktualne promocje można sprawdzić wchodząc w poniższe linki:

Do 400 zł premii za założenie i korzystanie z konta Citi Priority w Citibanku

Premia 400 zł za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Nawet 500 zł na zakupy w Answear.com za wyrobienie karty kredytowej w Citi

Komentowanie zamknięte do odwołania