Nowa edycja promocji od Citibanku – 400 zł do wydania na Allegro za wyrobienie karty kredytowej

0

Citibank przyzwyczaił nas do oferowania różnych promocji związanych z kartą kredytową. Do tej pory mogliśmy zdobyć 400 zł w postaci premii pieniężnej lub np. voucherów do wydania m.in. w: Morele.net, Mall.pl, Answear.com, Empik.com czy też Douglasie. Nowa edycja promocji dotyczy bonu do wydania na serwisie Allegro. Warunki tym razem zostały uproszczone.

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, którzy od 1 stycznia 2015 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citibanku. Warto też zaznaczyć, że osoby chętne do wzięcia udziału w promocji muszą posiadać zdolność kredytową. Minimalne warunki Citibanku to:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy warunek bycia nowym klientem, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji – pod tym adresem. Po złożeniu wniosku, skontaktuje się z nami pracownik banku, który dokończy proces wnioskowania o kartę kredytową. Po pozytywnej weryfikacji, umowę zawrzemy za pośrednictwem kuriera.

Wniosek o wyrobienie karty można składać do 31 stycznia 2018 r.

Warunki otrzymani vouchera do Allegro

Gdy otrzymamy kartę kredytową, będziemy musieli zalogować się do serwisu transakcyjnego Citibanku. Możemy to zrobić również za pomocą aplikacji mobilnej. Drugim warunkiem jest wydanie w transakcjach bezgotówkowych kartą min. 1000 zł. Oba warunki należy spełnić do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Podpisując umowę w sierpniu, warunki promocji należy spełnić do końca października 2017 r.

Voucher otrzymamy w postaci kodu rabatowego, który zostanie przesłany za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej Citibanku. Wiadomość o przyznaniu vouchera powinniśmy otrzymać w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Co oferuje karta kredytowa w Citibanku?

Karta kredytową, którą możemy wybrać – czyli Citi Smiplicity jest w pełni darmowa. Osoby korzystające z niej nie poniosą żadnej opłaty miesięcznej. Należy jednak pamiętać, że od wykorzystanych środków zapłacimy odsetki – pod warunkiem, że nie spłacimy zadłużenia w ciągu tzw. grace period (okres rozliczeniowy karty kredytowej trwa z reguły ok. 50 dni).

Tutaj złożysz wniosek o kartę kredytową w Citibanku i zdobędziesz 400 zł do wydania na Allegro

Komentowanie zamknięte do odwołania