Nest Bank płaci 75 zł za otworzenie Nest Konta

0

Nest Bank rozpoczął nową akcję promującą rachunek osobisty. W zamian za założenie Nest Konta klienci mogą otrzymać 75 zł. Wystarczy spełnić proste warunki, które zostały opisane w dalszej części artykułu. Warto dodać, że Nest oferuje także dobrze oprocentowaną lokatę (4%) i atrakcyjny rachunek oszczędnościowy.

Kto może przystąpić do promocji?

Promocja, w której można otrzymać 75 zł jest przeznaczona dla nowych klientów, których regulamin określa w ten sposób:

“[osoby, które] nie posiadają (samodzielnie lub wspólnie z inną osobą) i nie posiadały wcześniej (samodzielnie lub wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego oferowanego dotychczasowo przez Nest Bank (także pod innymi nazwami handlowymi), jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek w Nest Banku niezależnie od Promocji, który jest w trakcie rozpatrywania.”

Jeśli nie byliśmy klientami Nest Banku i chcemy wziąć udział w promocji, to w pierwszej kolejności musimy zarejestrować na tej stronie. Następnie, w wiadomości przesłanej na podany przez nas adres mailowy powinniśmy otrzymać dedykowany link do wniosku o konto. Składając wniosek należy zaznaczyć wymagane zgody (marketingową i na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną).

Umowę o rachunek w Nest Banku możemy zawrzeć za pośrednictwem kuriera, za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub w oddziale banku.

Co zrobić aby otrzymać premię 75 zł?

Aby otrzymać 75 zł, wystarczy wydać w transakcjach kartą debetową min. 150 zł. Honorowany będzie również przelew zewnętrzny na tę samą kwotę – 150 zł. Czas na spełnienie tego warunku mam przez 60 dni od złożenia wniosku. Tylko tyle wystarczy do zgarnięcia 75 zł.

Premia zostanie przelana na nasz rachunek do 15 listopada 2017 r. Informację o przyznaniu premii powinniśmy otrzymać do 30 października.

Jest jednak jeden mankament tej promocji. Ilość przyznawanych premii za założenie konta jest ograniczona do 420 sztuk. O zakończeniu promocji będzie świadczyć fakt zablokowania możliwości rejestracji na stronie promocji. Jeśli promocja nie zostanie zakończona z powodu osiągnięcia limitu premii, to powinna trwać do 31 lipca.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

O ofercie Nest Banku

Na wstępie wspominałem o lokacie i koncie oszczędnościowym w Nest Banku. O tych ofertach możecie poczytać tutaj – w aktualnym rankingu lokat i kont oszczędnościowych.

Co do samego rachunku osobistego w Nest Banku, to jest to jedna z lepszych ofert na rynku. Bank nie pobiera żadnych opłat za podstawowe usługi – czyli: korzystanie z konta, przelewy zewnętrzne Eliksir, korzystanie z karty debetowej i wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Tutaj założysz konto w Nest Banku i będziesz miał szansę zdobyć 75 zł premii

Komentowanie zamknięte do odwołania