Nawet 500 zł na zakupy w Answear.com za wyrobienie karty kredytowej w Citi

0

Było już Allegro, Empik, drogerie Douglas i internetowe sklepy z elektroniką. Teraz do grona partnerów Citi Handlowego, gdzie za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać vouchery na zakupy, dołącza sklep Answear.com. Promocja przypomina akcję z Allegro. Do zdobycia mamy 300 lub 500 zł bonu na zakupy w internetowym sklepie z odzieżą.

Promocja jest przeznaczona dla osób, które do tej pory nie posiadały karty kredytowej w Citibanku. Według regulaminu są to osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie korzystała z głównej karty kredytowej w Citibanku. Spełniając ten warunek możemy złożyć wniosek o kartę za pomocą tego linku. Wymagane jest podanie standardowych danych oraz wyrażenie odpowiednich zgód.

Czas na to mamy do 30 lipca 2017 r.

Należy, jak zwykle w przypadku Citi, spełnić także wymóg „minimalnej” zdolności kredytowej:

    „wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata”

Po zarejestrowaniu się na stronie promocji i wysłaniu wniosku, powinien skontaktować się z nami konsultant Citibanku. Po pozytywnej weryfikacji, pozostanie nam tylko zawrzeć umowę o kartę kredytową za pośrednictwem kuriera.

Vouchery o wartości 300 zł lub 500 zł – do wydania na Answear.com

300 zł zdobędziemy spełniając bardzo proste warunki. Wystarczy zalogować się w systemie bankowości internetowej Citi (lub do wersji mobilnej). Następnie, do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu od podpisania umowy o kartę, należy wykonać transakcje bezgotówkowe na min. kwotę 500 zł. W ten sposób zdobędziemy voucher na zakupy w Answear.com o wartości 300 zł.

Z kolei zdobycie 500 zł wymaga od nas nieco większej gimnastyki. Jak zwykle na wstępie należy zalogować się do systemu bankowości elektronicznej Citi. Trzeba to zrobić do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy. Dodatkowo, uczestnicy promocji mogą wybrać spośród trzech opcji zdobycia vouchera:

  • Złożyć dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu karty kredytowej na kwotę min. 500 zł lub
  • zawrzeć porozumienie w zakresie Dodatkowego Limitu Kredytu do umowy o kartę na kwotę co najmniej 1000 zł, udzielonego w formie jednorazowego i nieodnawialnego przelewu rozkładanego na raty w planie spłat ratalnych „Komfort” lub
  • dokonać kartą transakcji na kwotę co najmniej 500 zł i złożyć dyspozycję rozłożenia kwoty przelewu na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”.

Spełnienie jednego z powyższych wymogów sprawi, że otrzymamy 500 zł na zakupy w Answear.com

UWAGA – Wszystkie wymienione czynność wiążą się z poniesieniem kosztów.

Za przelew z rachunku karty zapłacimy prowizję wynoszącą 6 proc. wartości transakcji – przy założeniu, że min. prowizja wynosi 10 zł. Dla kwoty 500 zł prowizja wyniesie 30 zł.

Z kolei prowizja za rozłożenie kwoty zadłużenia na raty może wynieść do 20 proc. Prowizja w tym przypadku jest ustalana na podstawie indywidualnej oceny klienta. Bank pobiera dodatkowo 20 zł miesięcznie za obsługę planu spłaty ratalnej Komfort.

Bony zostaną wysłane do końca trzeciego miesiąca po miesiącu od zawarcia umowy o kartę. Znajdziemy je po zalogowaniu się do bankowości internetowej w wiadomościach.

Jeśli wybierzemy kartę kredytową Citi Simplicity, nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat (np. rocznej opłaty za korzystanie z karty). Zapłacimy tylko odsetki od niespłaconego zadłużenia, jeżeli nie zrobimy tego w okresie bezodsetkowym.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji w Citi

Za pomocą tego formularza zawnioskujecie o kartę kredytową i weźmiecie udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania