Nawet 400 zł do wydania w sklepach RTV Euro AGD za wyrobienie karty kredytowej w BGŻ BNP

0

BGŻ BNP Paribas ponownie zdecydował się zaoferować swoją kartę kredytową na promocyjnych warunkach. Obecnie za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej od BGŻ BNP możemy zdobyć bony na zakupy w sklepach RTV Euro AGD.

Nowa edycja promocji jest przeznaczona dla nowych klientów, którzy przez ostatnie 12 miesięcy przed zawarciem umowy nie posiadali żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP. Regulamin nie wyklucza pozostałych osób, które posiadają np. konto osobiste w BGŻ BNP.

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie – tutaj – i złożyć wniosek o kartę kredytową. Przy rejestracji uczestnicy promocji muszą wyrazić odpowiednie zgody – np. na otrzymywanie informacji handlowych. Do promocji można przystąpić do 30 czerwca 2018 r.

Jak zdobywać bony do RTV Euro AGD?

Gdy będziemy już posiadaczami karty kredytowej od BGŻ BNP Paribas, to pozostanie nam spełnieni kilku prostych warunków. Bony otrzymamy za wykonane transakcji na odpowiednią kwotę. Należy to zrobić w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych. Do zdobycia są 4 bony – każdy o wartości 100 zł. Przydział bonów wygląda następująco:

  •     1 bon za transakcje na kwotę od 500 zł do 999,99 zł
  •     2 bony za transakcje na kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł
  •     3 bony za transakcje na kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł
  •     4 bony za transakcje od 2000 zł w górę

Okres rozliczeniowy będzie określony w umowie i będzie zależał od daty przyznania limitu kredytowego.

Wymiana punktów w programie lojalnościowym na bony

Cała procedura przyznawania bonów na zakupy w RTV Euro AGD wymaga uczestnictwa w programie mamBONUS.

Bony będzie można otrzymać na www.mambonus.pl. Będzie to możliwe po wcześniejszym zarejestrowaniu się w programie lojalnościowym właśnie na podanej stronie. Nagrody zostaną udostępnione na  platformie w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą kredytową. W zamian za płatności otrzymamy punkty lojalnościowe na platformie mamBONUS, które następnie w ciągu 3 miesięcy od ich przyznania będzie można wymienić na bony do RTV Euro AGD.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji

Charakterystyka oferty karty kredytowej w BGŻ BNP

Standardowa opłata roczna w przypadku korzystania z karty kredytowej MasterCard mamBONUS wynosi 72 zł. Opłaty można uniknąć w pierwszym roku korzystania, jeśli w ciągu 3 pierwszych okresów rozliczeniowych wykonamy transakcje kartą na min. 1500 zł. Jak łatwo zauważyć warunki promocji pokrywają się częściowo z warunkiem bezpłatności karty (wydając 1500 zł otrzymamy 3 bony o wartości 100 zł). W następnych latach, aby ominąć opłatę za korzystanie z karty będziemy musieli wydać min. 9 tys. zł w ciągu roku.

Za pomocą tego linku weźmiesz udział w promocji i będziesz miał szansę zdobyć 400 zł do RTV Euro AGD

Komentowanie zamknięte do odwołania