Nawet 200 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole

0

Jakiś czas temu pisałem o promocji od Credit Agricole, w której za przeniesienie konta może uzyskać wymierne korzyści. Od kilu dni znowu można skorzystać z promocji „Przenieś konto do Credit Agricole”. Nowy klienci mogą zyskać 200 zł premii.

Dla kogo?

Promocja obejmuje nowych klientów, którzy w okresie 1 roku od daty otworzenia konta nie byli posiadaczem żadnego konta prowadzonego w innym pakiecie niż Pakiet depozytowy. Spełniając ten warunek możemy przystąpić do promocji i udać się do placówki banku. Niestety procesu przenoszenia konta nie można dokonać przez Internet.

Wnioskując o konto w oddziale banku musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych. Należy także zdecydować się na kartę debetową oraz wydać pełnomocnictwo na rzecz banku, które umożliwi przeniesienie konta. Bank dzięki temu będzie mógł zamknąć nasze stare konto w innym banku i otworzyć rachunek osobisty w Credit Agricole.

Premia za wpływy na konto

Gdy zawrzemy już umowę z Credit Agricole, zaleca się wypełnienie i złożenie Zlecenia przekazywania środków. Sprawi to, że nasze wynagrodzenie będzie automatycznie przekazywane na rachunek w Credit Agricole. Miesięcznie musimy zapewnić wpływy na co najmniej 3 tys. zł. Takie środki musimy zapewnić przez trzy kolejne miesiące. Wpływy jednak nie muszą być naszym wynagrodzeniem. Przelew może pochodzić z innego naszego rachunku.

Jeżeli spełnimy powyższe warunki, otrzymamy 200 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu od spełnienia warunków. Promocja trwa do 31 marca 2017 r.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji.

Komentowanie zamknięte do odwołania