Najlepiej oprocentowana lokata na rynku i 200 zł do fly.pl – czyli odświeżona promocja Idea Banku

0

Idea Bank jest znany z oferowania najlepiej oprocentowanej lokaty na rynku. Sztandarowym depozytem jest Lokata Happy oraz dwie alternatywne oferty – Happy Plus i Pro. W znanej już promocji, oprócz atrakcyjnego oprocentowania, możemy zdobyć bon o wartości 200 zł do wydania w serwisie fly.pl.

Fly Happy – czyli 200 zł bonu na wczasy

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów Idea Banku. Za takich uważa się osoby, które nigdy nie posiadały żadnego produktu w Idea banku. Wykluczone są również osoby, które były klientami Lion’s Banku. Bank weryfikuje to sprawdzając swoją bazę klientów pod kątem nr PESEL.

Aby otworzyć lokatę, najpierw należy złożyć wniosek – za pomocą tego linku.

Jak zdobyć bon na fly.pl?

Czas na wpłacenie środków od złożenia wniosku wynosi 5 dni. Podstawowym warunkiem, jaki należy spełnić, jest utrzymanie lokaty do końca miesiąca kalendarzowego, w którym ją otworzyliśmy. Zakładając lokatę w październiku wystarczy utrzymać ją do końca tego miesiąca. Do 10. dnia kolejnego miesiąca powinniśmy otrzymać bon o wartości 200 zł. Bon zostanie dostarczony w postaci kodu SMSem. Kod będzie można użyć na stronie wakacje.fly.pl.

Promocja trwa do 31 grudnia 2017 r.

Co oferuje Lokata Happy?

Lokata Happy to jedna z najlepszych lokat na rynku. W opcji na 2 miesiące oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku. Jeśli założymy lokatę na 1 lub 3 miesiące, to oprocentowanie wyniesie 3,5 proc. Na lokacie można zdeponować od 500 zł do 10 tys. zł.

Tutaj założycie Lokatę Happy i będzie mogli zdobyć bon 200 zł do fly.pl

Komentowanie zamknięte do odwołania