Moc promocji związanych z kantorem internetowym Alior Banku – m.in. 1500 zł bonu do wydania w biurze ITAKA

0

Kantor walutowy Alior Banku to jedna z lepszych ofert tego typu rozwiązań na rynku. Teraz, w ramach promocji możemy dodatkowo zyskać w postaci premii. Oprócz tego, z uwagi, ze mamy teraz okres wakacyjny, organizator promocji dorzucił do premii możliwość zdobycia bonu o wartości 1500 zł do wykorzystania w biurze podróży ITAKA.

Promocja Podróżuj z Kantorem Walutowym – 1500 zł bonu na wakacje ITAKĄ

Do walki o nagrodę w postaci bonu do wydania w biurze podróży ITAKA mogą przystąpić tylko zupełnie nowi klienci. Z tego względu, według regulaminu, z promocji mogą skorzystać osoby, które nie były związane wcześniej żadną umową z Alior Bankiem lub od daty zawarcia pierwszej umowy z Alior Bankiem nie minęło 30 dni.

Nowi klienci, muszą złożyć wniosek o otworzenie konta w kantorze internetowym Alior Banku. Link do wniosku znajduje się tutaj. Podczas rejestracji należy użyć kodu promocyjnego WAKACJE2017.

Jeśli już będziemy posiadać konto w Alior Banku i zawrzemy umowę o dostęp do kantoru, będziemy musieli spełnić jeszcze dwa dodatkowe warunki.

Należy:

 • wymienić min. 1000 zł na obcą walutę,
 • wysłać swoją odpowiedź na pytanie: Którą kartę debetową Kantoru Walutowego zabrałbyś w podróż i dlaczego?

Wynagradzane będą najlepsze odpowiedzi. Hasło/odpowiedź należy zgłoście na stronie konkursu – aliorbank.pl/lp/konkurs

Czas na wykonanie wszystkich wymaganych czynności mamy do 14 sierpnia 2017 r.

Pula nagród wynosi 50 bonów. Wartość jednego bonu to 1500 zł. Vouchery można wykorzystać w biurze podróży ITAKA. O przyznaniu nagród powinniśmy zostać poinformowani do 21 sierpnia 2017 r.

Lepsze warunki wymiany walut

Jeśli ktoś weźmie udział w promocji i użyje kodu promocyjnego WAKACJE2017 będzie mógł skorzystać z korzystniejszych warunków wymiany walut. W tym przypadku tzw. spready (różnie w kursie kupna i sprzedaży) będą mniejsze o 30% – do końca września 2017 r.

Tutaj znajduje się regulamin promocji związane z bonem do ITAKI

Premie 2 razy po 5 euro i 250 zł na paliwo – promocja Festiwal taniego tankowania

Alior wynagradza klientów kantoru także za inne czynności. Podstawowa premia w drugiej promocji może wynieść 2 razu po 5 euro. Dodatkowo, najaktywniejsi mogą zgarnąć 250 zł premii.

Osoby nie posiadające usług kantoru internetowego, mogą aktywować je za pomocą tego wniosku. Następnie, gdy już będziemy posiadali dostęp do konta kantoru internetowego w Alior Banku, będziemy zarejestrować się na stronie promocji – tutaj.

Po zarejestrowaniu, będziemy musieli wykonać wymianę walut. W promocji będą honorowane tylko transakcje wymiany złotych na walutę obcą na kwotę min. 100 USD/EUR/GBP.

Drugim warunkiem jest wydanie właśnie powyższej kwoty (100 USD/EUR/GBP) na stacji benzynowej, gdzieś za granicą. Ilość transakcji nie gra roli, wystarczy wydać wymaganą kwotę. To, czy dana transakcja zostanie uznana, zależy od kodu MCC (w Aliorze można sprawdzić jaki kod MCC posiadała transakcja). Akceptowane transakcje posiadają następujące kody MCC:

 • 5172
 • 5541
 • 5542
 • 5983
 • 9752

Aby zostać wynagrodzonym, powyższe warunki należy spełnić do 31 sierpnia 2017 r. Za wydanie 100 nominałów z jeden z walut otrzymamy 5 euro. Jeśli kolejny raz tyle wydamy, bank przyzna nam kolejne 5 euro. Pula nagród wynosi 2000 premii po 5 euro. Jak na razie nie została wykorzystana – co można sprawdzić na stronie promocji – http://www.kantor-promocja.aliorbank.pl/

Najaktywniejsze osoby mogą liczyć na 250 zł premii. Należy wykonać jak najwięcej transakcji na min. 10 USD/EUR/GBP. Nagrody zostaną przyznane 50 najaktywniejszym osobom – z największą liczbą transakcji. Premię otrzymamy w ciągu 30 dni od zakończenia promocji – czyli do końca września. 250 zł zostanie przelane na nasz rachunek w Aliorze.

Warto zaznaczyć, że z promocji są wyłączone pewne rodzaje transakcji, które są określone następującymi kodami:

 • 4111 – m.in. usługi transportowe;
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne;
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.
 • 6012 – instytucje finansowe;
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6211 – brokerów ubezpieczeniowych,
 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);

Szczegóły tej części promocji polecam sprawdzić tutaj – w regulaminie.

Tutaj złożysz wniosek o konto w kantorze internetowym Alior Banku i weźmiesz udział w promocjach

Komentowanie zamknięte do odwołania