Moc promocji w ING – 140 zł premii na start, 30 zł za płatności kartą mobilną i 2,5% na koncie oszczędnościowym

0

ING Bank Śląski dalej oferuje rachunek osobisty na promocyjnych warunkach. Nowi klienci, którzy założą konto Direct z Lwem mogą zdobyć 100 zł premii na start i 40 zł za płatności mobilne. Dodatkowo możemy liczyć na podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowe oraz premię 30 zł za płatności kartą mobilną MasterCard.

100 zł na start za założenie rachunku

Promocja związana z kontem osobistym w ING jest dobrze znana naszym czytelnikom. Za otworzenie konta w ING możemy w łatwy sposób zdobyć 100 zł premii. Z tej promocji może skorzystać tylko nowy klient ING, który jest określany przez regulamin w ten sposób:

“[osoba, która] od 1 czerwca 2016 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student…”

Wynika z tego, że okres karencji wynosi 1,5 roku. Jeśli możemy przystąpić do promocji, to do 31 stycznia 2018 r. musimy złożyć wniosek o otworzenia konta i zawrzeć umowę. Wniosek można złożyć pod tym adresem. Umowę zawrzemy za pośrednictwem kuriera.

Premię na start otrzymamy, jeśli wykonamy transakcje bezgotówkowe (BLIK jest również uznawany) na min. 1000 zł. Tyle musimy wydać do 31 maja 2018 r. Z kolei osoby poniżej 26. roku życia, aby otrzymać premię 100 zł, muszą wykonać 8 płatności kartą lub BLIKiem.

Do 30 czerwca 2018 roku bank wypłaci premie za spełnione warunki. Do tego czasu należy posiadać Konto w ING.

40 zł za transakcje BLIKIEM

Za transakcje BLIKIEM nowi klienci mogą zdobyć maks. 40 zł premii. Pierwsze 20 zł otrzymamy za wykonanie 3 transakcji BLIKIEM w Internecie. Kwota transakcji nie ma znaczenia. Drugą premię zdobędziemy, jeśli zapewnimy wpływy na koncie (w regulaminie jest mowa o wynagrodzeniu, ale wystarczy przelew z konta zewnętrznego) na min. 1000 zł. Czas na spełnienie warunków również mamy do 31 maja 2018 r. (osoby poniżej 26. roku życia mają czas do 31 marca 2018 r.)

Tutaj znajdziecie regulamin dla tej części promocji

30 zł za płatności mobilne kartą MasterCard

Posiadacze kart mobilnych MasterCard mogą liczyć na dodatkową premię. Warunkiem jest posiadanie smartfona z technologią HCE (płatności zbliżeniowe telefonem). Jeśli zamówimy w ING kartę mobilną, która będzie podpięta do aplikacji mobilnej Moje ING, to wystarczy wykonać 3 płatności do 24 grudnia 2017 r. W zamian bank do 30 grudnia przyzna nam 30 zł premii.

Regulamin promocji “Płać kartą Mastercard w telefonie i zyskaj 30 zł”

Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Oprócz dwóch powyższych promocji, klienci ING mogą skorzystać z jeszcze jednej – w której możemy otworzyć konto z oprocentowaniem wynoszącym 2,5%. Jeśli chcemy skorzystać z wyższego oprocentowania, musimy już posiadać Otwarte Konto Oszczędnościowe. Poza tym będziemy musieli założyć specjalny rachunek – Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus. Należy na nie wpłacić nadwyżkę salda od środków, które posiadaliśmy na rachunkach w ING na dzień 29 listopada 2017 r. Dzięki temu bank podwyższy oprocentowanie do 2,5%. Wyższa stawka będzie obowiązywać przez 4 miesiące do kwoty 100 tys. zł. Po upłynięciu 4 miesięcy Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus zostanie zamknięte. Promocyjne konto można otworzyć do 28 lutego 2018 r. Jedna osoba może otworzyć jeden taki rachunek.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji „Otware Konto Oszczędnościowe Bonus”

Ciągle trwa promocja, w które za otworzenie Indywidualnego Konta Emerytalnego można zdobyć 100 zł premii. Promocja została opisana tutaj.

Ile zapłacimy za korzystanie z konta w ING?

Konto Direct w ING jest bezpłatne w prowadzeniu. Opłatę możemy ponieść za korzystanie z karty debetowej – 7 zł miesięcznie. Unikniemy jej, jeśli wykonamy w ciągu miesiąca transakcje kartą na min. 300 zł (i tak musimy do 31 maja 2018 r. wydać kartą min. 1000 zł).

Wypłaty z bankomatów są bezpłatne, jeśli skorzystamy z urządzeń ING lub Planet Cash. Każdemy posiadaczowi Konta Direct przysługuje jedna darmowa wypłata w ciągu miesiąca z dowolnego bankomatu. Kolejne wypłaty kosztują 2,5 zł. Tutaj zamieszczam Tabelę opłat i prowizji.

Tutaj otworzycie konto w ING i weźmiecie udział w promocjach

Komentowanie zamknięte do odwołania