mBank zwraca środki pieniężne wydane w Merlin.pl – do 200 zł premii

0

Najbardziej znaną promocją mBanku jest akcja związana z rachunkiem osobistym – mKonto. W jej ramach możemy zdobywać comiesięczny zwrot – do 130 zł premii. W ciągu trwania całej promocji, klienci aktywnie korzystający z płatności bezgotówkowych mogą zdobyć maks. 650 zł. Nowa promocja także jest związana z moneyback-iem – ale tym razem za konkretne zakupy. Chodzi o płatności za produkty kupowane w sklepie internetowym Merlin.pl.

Kup książkę w Merlin.pl a mBank zwróci ci za zakupy

Z promocji, w której możemy otrzymać zwrot za zakupy w Merlin.pl, mogą skorzystać nowi klienci. Za takich uważa się, osoby nie mające rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1 stycznia 2016 roku. Dokładniej chodzi o rachunki o numerze 1140 2004 lub 1140 2017. Jeśli możemy przystąpić do promocji, to wystarczy założyć eKonto Standar – np. za pomocą tego linku. Umowę zawrzemy za pośrednictwem kuriera. Po aktywacji konta należy także aktywować mOkazje (w systemie bankowości internetowej mBanku). Promocja trwa do końca sierpnia 2017 r. Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona do 2000 sztuk.

Dzięki aktywnym mOkazjom możemy co miesiąc zgarniać zwrot za zakupy w Merlin.pl. Miesięcznie można otrzymać 25 zł. Zakupy w Merlin.pl muszą wynieść min. 25 zł. Transakcja musi być bezgotówkowa – czyli opłacona za pomocą serwisu transakcyjnego mBanku lub kartą debetową. Zwroty można otrzymywać przez 8 miesięcy, co w sumie daje 200 zł zwrotu.

Charakterystyka konta w mBanku

Tutaj znajdziecie regulamin promocji

Pod tym linkiem znajdziecie Tabelę Opłat i Prowizji mBanku

Za pomocą tego linku założycie konto w mBanku i weźmiecie udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania