mBank wraca ze znaną promocją – do 650 zł premii za płatności kartą

0

Od jakiegoś czasu mBank regularnie organizuje promocje związane z kontem osobistym i moneybackiem za aktywne korzystanie z eKonta. Teraz ruszyła kolejna edycja promocji związana z rachunkiem w mBanku. Warunki są bardzo podobne do poprzednich akcji. Tym razem jednak wzrosła premia do zdobycia i wynosi maks. 650 zł zwrotu środków za transakcje.

Dla kogo jest ta promocja?

Promocja mBanku jest przeznaczona dla nowych klientów. Regulamin tak definiuję nowego klienta:

osobę, która począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:

1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub

2) rachunku oszczędnościowegoo numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy warunki regulaminu, to możemy złożyć wniosek o rachunek w mBanku –  przechodząc na tę stronęa następnie zawrzeć umowę. Należy także zawnioskować o kartę debetową. W promocji można wziąć udział do 1 stycznia 2018 r.

Jak zdobyć 650 zł premii?

mBank zwraca nam 4% wartości transakcji kartą oraz/lub BLIK-iem. Moneyback będzie wypłacany na rachunek eKonto co miesiąc. Miesięcznie można zdobyć maks. 130 zł. Zwroty za transakcje możemy zgarniać przez 6 miesięcy. Maksymalnie do zdobycia jest 650 zł. Zwrot środków będzie wypłacany w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniliśmy warunki otrzymania zwrotu.

mBank wymaga od nas spełnienia jeszcze trzech warunków. W ciągu miesiąca należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł. Poza tym, każdy uczestnik promocji musi zapewnić miesięcznie wpływy na min. 1000 zł. Ostatnim warunkiem jest zalogowanie się do bankowości mobilnej przynajmniej raz w ciągu miesiąca.

Charakterystyka eKonta w mBanku

eKonto Standard to dobry rachunek osobisty. Konto może być bezpłatne, jeśli będziemy aktywnie z niego korzystać. Standardowa opłata za korzystanie z karty wynosi 4 zł. Jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca, opłata zostanie zniesiona. Darmowe wypłaty z bankomatów są możliwe w sieciach mBanku, BZ WBK, Euronetu i Planet Cashu – pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (poniżej tej sumy zapłacimy 1,3 zł). Bezpłatne wypłaty umożliwia za to aplikacja BLIK. Za wypłaty w pozostałych bankomatach zapłacimy 7 zł.

24 miesiące niezmienności opłat i prowizji

Podobnie jak w przypadku promocji rachunku firmowego, mBank gwarantuje brak podstawowych opłat 2 lata od podpisania umowy. Prowizje za wypłaty z bankomatów, opłata za prowadzenie konta oraz przelewy internetowe w złotych na rachunki zewnętrzne pozostaną bezpłatne przez 24 miesiące. Bank jednak nie gwarantuje niezmienności opłaty za korzystanie z karty.

Pod tym linkiem znajduje się regulamin nowej promocji “Lepiej z eKontem – II edycja”

Tutaj złożysz wniosek o eKonto i będziesz miał szansę na zgarnięcie do 600 zł premii

Komentowanie zamknięte do odwołania