mBank wprowadza nowe konto dla młodych i oferuje bonusy o równowartości 760 zł

1

Nie tak dawno mBank wprowadził do swojej oferty nowy rachunek osobisty dla młodych osób – eKonto m. W związku z tym, mBank postanowił zorganizować promocję w celu przyciągnięcia nowych klientów. Akcja nosi nazwę „Brałbym” i wymaga spełnieniu kilku, dość skomplikowanych warunków.

Ile za ile i dla kogo?

Promocja jest skierowana zarówno do nowych jak i starych klientów. Jeśli mamy od 18 do 24 lata i posiadamy jeden z rachunków: eKonto/izzyKonto/mKonto o numerze rozliczeniowym 1140 2004, możemy wziąć udział w promocji rejestrując się na tej stronie (dla nowych klientów polecam założyć konto w mBanku za pomocą tego linku)

Na stronie promocji możemy zarejestrować się tylko podczas trwania „Happy Hours” – pula nagród jest ograniczona. Najbliższe Happy Hours jest zaplanowane na 31 sierpnia od godziny 20. Akcja może zostać przedłużona. Po rejestracji, otrzymamy wiadomość na maila, w której powinien znaleźć się link aktywacyjny.

Uczestnicy promocji mogą otrzymać 760 zł, które mogą wydać na:

  • na zakup paliwa,
  • kurs prawa jazdy,
  • smartfon w sklepie internetowym Orange Polska

Warunki otrzymania premii

W ciągu 30 dni od chwili rejestracji w promocji, uczestnik akcji musi wykonać przynajmniej 5 transakcji BLIKiem, kartą debetową lub za pomocą mTransferu. W tym okresie należy również przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej mBanku.

Starzy polecają nowych

Kolejnym warunkiem jest poleceniem trzem osobom założenia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku. W tym przypadku nie muszą to być osoby w wieku 18-24 lata. Osoby te muszą otworzyć rachunek za pomocą specjalnego linku lub przez infolinię używając do tego kodu polecającego. Osoba polecana nie może posiadać rachunku w mBanku. Muszą również spełnić określone warunki, aby otrzymać premię. Są zobowiązane, aby w ciągu 30 dni po rejestracji na stronie promocji spełnić dokładnie te same warunki co starzy klienci biorący udział w akcji – czyli wykonać 5 transakcji bezgotówkowych oraz zalogować się do serwisu mBanku (przez aplikację mobilną lub przeglądarkę na komputerze).

To nie koniec. W przypadku wybrania nagrody w postaci środków na zakup paliwa, uczestnik promocji musi zrobić zakupy na stacji benzynowej na kwotę min. 100 zł i zapłacić kartą lub BLIKiem. W przypadku wyboru kursu na prawo jazdy konieczne jest uzyskanie Profilu Kandydata na Kierowcę według zasad WORDu. Na spełnienie tych warunków mamy 45 dnia od chwili spełnienia pozostałych wymogów.

Nagrodę powinniśmy otrzymać w ciągu 10 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków. Voucher na zakup telefonu zostanie udostępniony na stronie promocji bralbym.pl. Z kolei środki na paliwo lub kurs prawa jazdy zostaną przelane na rachunek uczestnika promocji.

Charakterystyka eKonta m

W zależności od wieku posiadacza rachunku, mBank oferuje zróżnicowane warunki prowadzenia rachunku:

  • Od 13 do 20 lat – opłaty nie obowiązują za: prowadzenie konta, przelewy internetowe, wydanie i korzystanie z karty debetowej oraz wypłatę gotówki z bankomatów w całej Polsce.
  • Od 21 do 24 lata – karta debetowa staje się darmowa po wykonaniu 5 płatności w miesiącu, standardowa opłata wynosi 4 zł.
  • Od 25 lat wzwyż – miesięczna opłata za rachunek wynosi 5 zł. Można jej uniknąć zapewniając wpływy na konto na min. 1000 zł co miesiąc.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Tutaj założysz eKonto m, które umożliwi zgarnięcie premii

 

1 komentarz