Nie tylko 300 zł premii – teraz 100 zł na zakupy w Rossmannie lub bilety do kina za założenie eKonta

0

Niedawno opisywałem kolejną promocje związaną z eKontem w mBanku. Niezmiennie można w niej zdobyć do 300 zł zwrotu środków za transakcje. Ostatnio pojawił się “dodatek” do tej promocji – czyli inna promocja – “Same Korzyści”, w której mamy możliwość zdobycia biletów do kin Helios lub bonu o wartości 100 zł do wydania w drogeriach Rossamann.

Warunki promocji

Promocja mBanku jest przeznaczona dla nowych klientów. Według regulaminu, bank za nowego klienta uznaje:

osobę, która począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:

1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub

2) rachunku oszczędnościowegoo numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli zaliczamy się do grona nowych klientów, to możemy złożyć wniosek o eKonto –  wchodząc w ten linki zawrzeć umowę. Należy także zdecydować się na kartę debetową. Do promocji można przystąpić do 31 maja 2017 r.

100 zł do Rossmanna lub 4 bilety do kin Helios

Wchodząc we wcześniej podany link, będziemy musieli zarejestrować się na stronie promocji. Gdy już założymy tam swój profil, będziemy mogli wygenerować link do wniosku o eKonto w mBanku. Po zawarciu umowy możemy w łatwy sposób zgarnąć voucher na zakupy lub bilety do kina. Wystarczy wykonać  5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Należy to zrobić najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu od założenia konta. Za transakcje uznaje się także płatności internetowe oraz przelewy na inny rachunek.

Po spełnieniu tego prostego wymogu będziemy musieli do 15 czerwca 2017 r. zalogować się na stronie promocji. Tam trzeba będzie dokonać wyboru nagrody – czyli wybrać pomiędzy voucherem na kwotę 100 zł do Rossmann lub 4 biletami do kina Helios. Do 27 lipca 2017 r. należy uzupełnić dane na stronie promocji i podać m.in. adres mailowy. Nagrody powinniśmy otrzymać do 4 sierpnia 2017 r.

UWAGA! Pula nagród jest ograniczona do 1000 szt. Jeżeli się wyczerpie – promocja zostanie zamknięte, ale oczywiście dalej będziemy mogli zdobyć 300 zł premii w postaci zwrotu, o czym piszę poniżej.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji Same Korzyści

Jak zyskać 300 zł premii?

mBank gwarantuje nam 2% zwrotu środków za płatności kartą oraz/lub BLIK-iem wypłacane na rachunek eKonto. Miesięcznie możemy zagarnąć maks. 50 zł. Zwroty za transakcje można otrzymywać przez 6 miesięcy. Maksymalny zwrot w tym okresie wyniesie maks. 300 zł. Premia jest wypłacana w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniliśmy warunki otrzymania zwrotu. Zwroty środków za transakcje będą naliczane do 31 stycznia 2018 r. (do tego dnia obowiązuje promocja).

Jednak to nie wszystko. Warunkiem otrzymania zwrotu jest przeprowadzenie w ciągu miesiąca transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł. Poza tym, każdy uczestnik promocji musi zagwarantować miesięczne wpływy w kwocie min. 1000 zł. Ostatnim wymogiem mBanku jest zalogowanie się do bankowości mobilnej przynajmniej raz w ciągu miesiąca.

Szczegóły promocji “Zyskuj z eKontem” znajdziecie w regulaminie pod tym linkiem.

Co oferuje eKonto w mBanku?

Rachunek mBanku – eKonto Standard może okazać się bezpłatny, jeśli będziemy aktywnymi klientami. Standardowa opłata, jaka obowiązuje to 4 zł miesięcznie za korzystanie z karty. Karta będzie darmowa, jeśli dokonamy nią 5 transakcji bezgotówkowych. Darmowe wypłaty z bankomatów są zapewnione w sieciach mBanku, BZ WBK, Euronetu i Planet Cashu – jeśli kwota wyniesie min. 100 zł (inaczej zapłacimy 1,3 zł). Bezpłatne wypłaty umożliwia za to aplikacja BLIK. Za wypłaty w pozostałych bankomatach zapłacimy 7 zł.

Tutaj złożysz wniosek o eKonto i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania