mBank do moneyback 650 zł dorzuca 100 zł do empik.com w ramach nowej Money Manii

0

Money Mania to znany cykl promocji organizowanych przez portal Money.pl. W ramach promocji oferowane są produkty finansowe – zazwyczaj oszczędnościowe – z różnych polskich banków. Nowa edycja Money Manii jest związana z założeniem eKonta w mBanku. Oprócz standardowego zwrotu środków za transakcje bezgotówkowe (maks. 650 zł), który był już wielokrotnie opisywanych na łamach tego blogu, możemy otrzymać voucher do wydania w sklepie internetowym Empiku.

11 edycja promocji Money Mania umożliwia tym razem zgarnięcie bonu o wartości 100 zł do wydania w sklepie empik.com. Do przystąpienia do promocji wymagany jest status nowego klienta. Z takich uznaje się osoby, które nie posiadały żadnego produktu w mBanku od 1 stycznia 2016 r.

Jeśli przez ostanie ponad 1,5 roku nie byliśmy klientami mBanku, to możemy przystąpić do promocji i zarejestrować się w niej na tej stronie. Po rejestracji, będziemy mogli zalogować się na stronie Money Manii i wypełnić wniosek o otworzenie eKonta. Wniosek należy wysłać do 17 września. Z kolei umowa musi zostać zawarta do 30 września 2017 r.

Warunkiem otrzymania bonu do empik.com jest wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych. Uznawane są płatności kartą, płatności internetowe i przelewy na rachunek w innym banku. Transakcje musimy wykonać do końca października 2017 r.

Bon do empiku w postaci kodu rabatowego zostanie przesłany do 30 listopada 2017 r. na adres mailowy podany przy rejestracji na stronie Money Manii. Bon będzie ważny przez 180 dni od jego wysłania.

Zwrot środków za transakcje – do 650 zł

mBank zwraca nam 4% wartości transakcji kartą oraz/lub BLIK-iem. Moneyback będzie wypłacany na rachunek eKonto co miesiąc. Miesięcznie można zdobyć maks. 130 zł. Zwroty za transakcje możemy zgarniać przez 6 miesięcy. Maksymalnie do zdobycia jest 650 zł. Zwrot środków będzie wypłacany w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniliśmy warunki otrzymania zwrotu.

mBank wymaga od nas spełnienia jeszcze trzech warunków, aby otrzymać zwrot za transakcje. W ciągu miesiąca należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł. Poza tym, każdy uczestnik promocji musi zapewnić miesięcznie wpływy na min. 1000 zł. Ostatnim warunkiem jest zalogowanie się do bankowości mobilnej przynajmniej raz w ciągu miesiąca.

Więcej na temat eKonta i związanych z nim promocji przeczytacie w tym wpisie

Tutaj zarejestrujesz się w promocji Money Mania i założysz eKonto w mBanku

Komentowanie zamknięte do odwołania