Masz wysoką średnią na świadectwie szkolnym? BZ WBK da ci 100 zł za friko!

0

Tego jeszcze nie grali. BZ WBK płaci młodym osobom premię za średnią na świadectwie szkolnym. Promocja jest związana z nowym rachunkiem – Kontem Jakie Chcę. W sumie, prymusi mogą zdobyć nawet 100 zł premii. Wystarczy tylko dobrze się uczyć i uzyskać wysoką średnią ocen.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji mogą wziąć udział osoby uczące się w szkole podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej. Uczestnik promocji musi mieć skończone 13 lat, ale nie więcej niż 20 lat. Przy tym należy posiadać Konto Jakie Chcę – można je założyć tutaj, jeśli jeszcze go nie macie. Należy także wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Mając już aktywne Konto Jakie Chcę w BZ WBK wystarcz odwiedzić placówkę banku i przedstawić świadectwo szkolne. Średnia musi wynosić co najmniej 4,0. Świadectwo musi być za rok szkolny 2016/2017 i/lub za 2017/2018. Ostateczny termin okazania świadectwa/świadectw to 31 sierpnia 2018 r. Za każde świadectwo do zdobycia jest 50 zł – czyli w sumie można zgarnąć 100 zł.

Bank nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków.

Wypłacenie premii nastąpi w miesiącu następującym po miesiącu, w którym okazaliśmy świadectwo.

Nowe Konto Jakie Chcę od BZ WBK

Konto Jakie Chcę pojawiło się stosunkowo niedawno w ofercie BZ WBK. Obecni klienci, mogą przekształcić swoje dotychczasowe rachunki w Konto Jakie Chcę. Nowi klienci mogą założyć tylko ten rachunek.

Konto Jakie Chcę było szczegółowo opisane w tym wpisie – zachęcam do lektury.

Pobieżnie przypomnę tylko, że opłata za kartę wyniesie 0 zł, jeśli spełnimy prosty warunek (min. 5 transakcji w miesiącu). W innym przypadku opłata może wynieść 3 zł lub 5 zł.

Prowadzenie konta dla osób do 26. roku życia jest bezpłatne. Podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju (po skończeniu 26 lat warunki ulegną zmianie).

Polecam sprawdzić regulamin promocji pod tym linkiem

Tutaj założycie Konto Jakie Chcę i weźmiecie udział w promocji – pod warunkiem, że skończyliście 18 lat

Młodsze osoby niestety muszą udać się do oddziału banku.

Komentowanie zamknięte do odwołania