Łatwe 100 zł do zdobycia za założenie Konta Direct w ING Banku Śląskim

0

To już kolejna edycja promocji od ING, w której oferowany jest rachunek osobisty – Konto Direct z Lwem. Ta promocja nie różni się znacząco od poprzednich. Zmienił się tylko okres karencji dla nowych klientów. Przyjrzyjmy się na, jakich warunkach oferowana jest promocja od ING.

Zakładanie konta

Promocja ING jest skierowana do nowych klientów. Według regulaminu, nowy klient to osoba, która:

„od 1 lipca 2015 r. do 30 listopada 2016 r. nie posiadał lub nie współposiadał w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student”

Czas na złożenie wniosku mamy do 28 lutego 2017 r. Możemy to zrobić za pomocą tego linku. Przy składaniu wniosku należy zdecydować się także na kartę debetową oraz rachunek oszczędnościowy – Otwarte Konto Oszczędnościowe. Bank wymaga od nas również zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Jak otrzymać premię?

Warunkiem otrzymania premii 100 zł jest dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 1000 zł. Czas na to mamy do końca czerwca 2017 r. Premia zostanie wypłacona do 31 lipca 2017 r. Do tego czasu musimy wciąż posiadać konto osobiste, oszczędnościowe oraz kartę debetową.

Charakterystyka oferty ING

Rachunek w ING – Konto Direct – jest bezpłatne w prowadzeniu. Zapłacimy za to za korzystanie z karty debetowej – 7 zł miesięcznie. Możemy uniknąć opłaty, jeśli wykonamy w ciągu miesiąca transakcje kartą na min. 300 zł. I tak musimy do końca czerwca 2017 r. wydać kartą min. 1000 zł. Aby uniknąć opłaty za kartę, kwota ta będzie musiała być trochę wyższa.

Wypłaty z bankomatów są darmowe w przypadku urządzeń ING oraz Planet Cash. Oprócz tego, posiadaczowi Konta Direct przysługuje jedna darmowa wypłata w ciągu miesiąca z dowolnego bankomatu. Za kolejne zapłacimy 2,5 zł.

Z kolei, Otwarte Konto Oszczędnościowe, które musimy założyć w ramach promocji, posiada oprocentowanie wynoszące 2 proc. w skali roku. Wysokość oprocentowania jest gwarantowana przez 4 miesiące od założenia rachunku.

Sprawdź regulamin promocji pod tym linkiem

Tutaj złożysz wniosek o Konto Direct w ING z możliwością otrzymania 100 zł premii

 

Komentowanie zamknięte do odwołania