Łatwe 100 zł do Biedronki za założenie rachunku w mBanku

0

Tym razem mBank zorganizował promocję, w której można zdobyć 100 zł na zakupy w Biedronce. Wystarczy otworzyć rachunek osobisty w mBanku i spełnić proste warunki. W zamian otrzymamy 100 zł w postaci elektronicznego kodu, który będziemy mogli wykorzystać w sklepach Biedronki. Dodatkowo, warto pamiętać o moneybacku, który obowiązuje w ramach korzystania z mKonta i umożliwia zdobycie do 650 zł premii.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które według regulaminu będą traktowane jako nowi klienci mBanku.

Nowy Klient Banku to osoba, która od 01.01.2016 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem:

a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w mBanku i/lub

b. rachunku oszczędnościowego w mBanku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017

Uczestnikami promocji nie mogą być klienci mBanku, którzy posiadają konto osobiste od 1 stycznia 2016 roku.

Jeśli spełniamy kryterium “nowego klienta”, to możemy złożyć wniosek o rachunek osobisty w mBanku. Najpierw jednak należy zarejestrować się na stronie promocji. Czas na to mamy do 10 listopada 2017 r.

Tutaj możecie zarejestrować się w promocji

Na wstępie należy podać adres e-mail, dane osobowe oraz zaakceptować regulamin promocji. Po rejestracji, będziemy mogli zalogować się na stronie promocji, gdzie będzie znajdował się specjalnie wygenerowany dla nas link do wniosku o eKonto Standard („wniosek przejdź do Banku”).

Składając wniosek musimy wyrazić zgodę na zwolnienie mBanku z tajemnicy bankowej, aby mógł przekazać dane organizatorowi promocji (Agorze). Podczas wnioskowania o mKonto Standard należy zdecydować się także na kartę debetową.

Umowę o konto i kartę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub w placówce mBanku.

Co zrobić aby otrzymać 100 zł do Biedronki?

Po otworzeniu konta należy spełnić proste warunki w celu otrzymania “stówki” do Biedronki. Wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Należy to zrobić najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia konta (otwierając konto w październiku, warunki będziemy musieli spełnić do końca listopada). Za transakcje bezgotówkowe uznawane są:

  • płatności kartą
  • przelew na konto w innym banku
  • płatności internetową

Wypłata z bankomatu czy przelew na inne konto w mBanku nie będzie uznawane za transakcję bezgotówkową.

Informację o przyznaniu vouchera na zakupy w Biedronce powinniśmy otrzymać do 31 stycznia 2018 r. Wiadomość zostanie wysłana na adres poczty e-mail, który podaliśmy przy rejestracji na stronie promocji. Kod rabatowy pojawi się w na stronie promocji także najpóźniej do 31 stycznia 2018 r.

Regulamin tej części promocji znajdziecie tutaj

Zwrot środków za transakcje – do 650 zł

mBank zwraca nam 4% wartości transakcji kartą oraz/lub BLIK-iem. Moneyback będzie wypłacany na rachunek eKonto co miesiąc. Miesięcznie można zdobyć maks. 130 zł. Zwroty za transakcje możemy zgarniać przez 6 miesięcy. Maksymalnie do zdobycia jest 650 zł. Zwrot środków będzie wypłacany w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniliśmy warunki otrzymania zwrotu.

mBank wymaga od nas spełnienia jeszcze trzech warunków, aby otrzymać zwrot za transakcje. W ciągu miesiąca należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł. Poza tym, każdy uczestnik promocji musi zapewnić miesięcznie wpływy na min. 1000 zł. Ostatnim warunkiem jest zalogowanie się do bankowości mobilnej przynajmniej raz w ciągu miesiąca.

Więcej na temat eKonta przeczytacie w tym wpisie.

Pod tym adresem znajdziecie regulamin promocji związanej z moneybackiem

Tutaj zarejestrujecie się w promocji i będziecie mogli zdobyć 100 zł na zakupy w Biedronce

Komentowanie zamknięte do odwołania