Łatwa premia 100 zł do zgarnięcia w ING za otworzenie Konta z Lwem

0

ING Bank Śląski znowu oferuje możliwość otrzymania premii 100 zł za otworzenie rachunku osobistego. Jest to już kolejna edycja tej promocji. Warunki w porównaniu do poprzednich nie zmieniły się znacznie. Promocja jest skierowana przede wszystkim do nowych klientów.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają jeszcze żadnego konta w ING. Z promocji wykluczeni są posiadacze lub współposiadacze  kont: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student. Okres karencji trwa od 1 kwietnia 2015 r. – czyli w promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają konta w ING Banku Śląskim od tego dnia.

Spełniając powyższy warunek możemy założyć rachunek w ING i wziąć udział w promocji. Konto z Lwem należy założyć przez Internet – najlepiej za pomocą tego linku. Osoby posiadające już dostęp do systemy bankowości internetowej mogą to zrobić za jego pośrednictwem pod tym adresem. Oprócz konta osobistego wymagane jest założenie także rachunku oszczędnościowego. Dodatkowo, uczestnicy promocji będą musieli wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Czas na złożenie wniosku o konto mam do 30 listopada 2016 r.

Co zrobić aby otrzymać 100 zł premii?

Aby zgarnąć 100 zł premii, należy do 31 marca 2017 r. wykonać płatności bezgotówkowe kartą na sumę minimum 1 tys. zł. Poza tym uczestnicy promocji muszą utrzymać konto osobiste oraz aktywną kartę debetową do 30 kwietnia 2017 r. Do tej daty otrzymamy również bonus, który zostanie wypłacony na konto oszczędnościowe. Pod tym adresem znajdziecie szczegółowy regulamin.

Charakterystyka oferty ING

Konto z Lwem w ING jest darmowe i nie poniesiemy za jego otworzenie i prowadzenie dodatkowych opłat. Za przelewy internetowe, wydanie karty oraz sms-y autoryzujące transakcje również nic nie zapłacimy. Darmowe wypłaty z bankomatów obowiązują w sieci Planet Cash i bankomatach ING. W pozostałych bankomatach pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna. Od kolejnych zapłacimy 2,50 zł. Za posiadanie karty bank pobiera opłatę w wysokości 7 zł miesięcznie, jednak opłata jest możliwa do uniknięcia, jeśli miesięcznie wykonamy płatności na kwotę min. 300 zł.

Otwarte Konto Oszczędnościowe, które należy otworzyć, aby wziąć udział w promocji, posiada oprocentowanie w wysokości 2% w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od otworzenia rachunku do salda 100 tys. zł. Po upłynięciu 4 miesięcy, oprocentowanie zostaje obniżone do 1% w skali roku. Bank nie pobiera opłaty za założenie i prowadzenie konta. Pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna. Za każdą kolejną wypłatę/przelew zapłacimy 10 zł.

Jeśli jesteś nowym klientem i chcesz wziąć udział w promocji – tutaj znajdziesz wniosek o otworzenie odpowiednich rachunków

 

Komentowanie zamknięte do odwołania