Kumulacja promocji w BZ WBK – nawet 450 zł premii i rachunek oszczędnościowy na 2,7 proc.

0

Nie tak dawno gruchnęła wieść, że BZ WBK ma zamiar przeprowadzić rebranding i zamiast Banku Zachodniego będzie używał nazwy swojego zagranicznego właściciela – Santander Bank. Z tego powodu, nie powinien dziwić fakt, że BZ WBK przed rebrandingiem zamierza przyciągnąć jak najwięcej nowych klientów. Jak wynika z ostatnich danych, sztandarowy rachunek osobisty – Konto Jakie Chcę – posiada ok. 0,5 mln osób.

W związku z nadchodzącym rebrandingiem BZ WBK przygotował nowe promocje. W sumie mamy do czynienia z trzema promocjami. Pierwsza jest oferowana nowym klientom i można w niej zdobyć 150 zł premii. Druga promocja pozwala nowym klientom zgarnąć bon SODEXO o wartości 100 zł. Trzecia promocja jest skierowana do nowych i starych klientów. Umożliwia zdobycie 300 zł premii za regularne przelewanie wynagrodzenia na konto w BZ WBK. Oprócz tego bank posiada w swojej ofercie konto oszczędnościowe z oprocentowaniem wynoszącym 2,7% w skali roku. Samo Konto Jakie Chcę to jeden z lepszych rachunku na rynku.

Promocja Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę

Promocja „Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę” trwa do 23 maja 2018 r. Z promocji mogą skorzystać nowi klienci. Za takich uznaje się osoby, które nie posiadały żadnego konta osobistego w BZ WBK w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wykluczenie dotyczy tylko posiadaczy rachunków osobistych. Osoby mające w BZ WBK np. kartę kredytową mogą wziąć udział w promocji.

Jeśli możesz przystąpić do promocji, to w pierwszej kolejności należy złożyć wniosek – pod tym adresem – o Konto Jakie Chcę. Przy okazji składania wniosku należy wyrazić szereg zgód – np. na kontakt drogą elektroniczną w celach marketingowych.

Następnie, uczestnicy promocji mogą zawrzeć umowę o konto osobiste w BZ WBK na kilka sposobów. Można to zrobić za pomocą przelewu weryfikacyjnego, za pośrednictwem kuriera albo przeprowadzając wideo rozmowę z pracownikiem banku. W promocji można założyć 3 000 promocyjnych kont. Jeśli ten limit zostanie przekroczony przed 23 maja, to promocja zostanie zakończona (póki co ciągle jest dostępna).

W promocji „Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę” do zdobycia jest w sumie 150 zł premii – rozbite na 50 zł i 100 zł. Pierwsze 50 zł można zdobyć za samo zawarcie umowy o konto. Kolejne 100 zł można otrzymać za wykonanie płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem na min. 150 zł. Uznawane są także płatności internetowe. Czas na wydanie 150 zł mamy do 17 czerwca 2018 r. Premia zostanie przelana na Konto Jakie Chcę do 30 czerwca 2018 r.

Regulamin promocji Zarabiaj z Kontem Jakie Chce znajdziecie tutaj

Jeśli chcecie przystąpić do tej promocji – wystarczy złożyć wniosek o konto za pośrednictwem tego linku

Promocja Konto Jakie Chcę z niespodzianką

Kolejną promocją jest “Konto Jakie Chcę z niespodzianką”. W tej promocji do zgarnięcia są bony SODEXO o łącznej wartości 100 zł. Początkowe kroki wyglądają tak jak we wcześniejszej promocji „Zarabiaj z Kotem Jakie Chcę”. Do udziału w promocji są uprawnione osoby, które nie posiadały konta osobistego w BZ WBK w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Wniosek o konto można złożyć za pośrednictwem tego linku. Przy wnioskowaniu, podobnie jak we wcześniejszej promocji – należy zaznaczyć szereg zgód. W przypadku tej promocji, czas na zawarcie umowy mamy do 30 kwietnia. W takiej sytuacji najlepiej założyć konto za pomocą przelewu lub wideo rozmowy.

Aby zgarnąć bon do SODEXO, należy wykonać jedną transakcję kartą debetową lub BLIKiem. Czas to mamy do 15 maja 2018 r. W zamian otrzymamy dwa bony o łącznej wartości 100 zł. Bon zostaną wysłane pocztą najpóźniej 20 maja 2018 r. Bony będą ważne do 30 czerwca 2018 r.

Pod tym linkiem znajduje się regulamin promocji Konto Jakie Chcę z niespodzianką

Promocja 300 zł za przeniesienie wynagrodzenia

Trzecia promocja – “300 zł za przeniesienie wynagrodzenia” – jest dostępna zarówno dla nowych, jak i starych klientów. Jeśli jesteście nowymi klientami, to możecie połączyć tę promocją z jedną z wcześniej opisanych. Najlepszym połączeniem będzie zgarnięcie 150 zł premii z promocji „Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę” i zdobycie 300 zł za systematyczne przelewanie wynagrodzenia.

Tutaj możecie złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę

Kiedy będziemy już posiadaczami Konta Jakie Chcę, wystarczy zlecić dyspozycję przekazywania wynagrodzenia. Wynagrodzenie będzie musiało wpływać do 30 września 2018 roku. Dyspozycję można wydać za pomocą bankowości internetowej – w zakładce „Obsługa klienta”.

Z promocji są wykluczone osoby, które od 1 stycznia 2018 r. przekazywały wynagrodzenie na dowolny rachunek osobisty w złotych prowadzone przez BZ WBK.

Kwota wynagrodzenia musi wynieść min. 1500 zł.

Według regulaminu promocji, za wynagrodzenie uznaje się:

jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

Za spełnienie powyższych wymagań w jednym miesiącu, otrzymamy 50 zł premii. W sumie premie można zdobywać przez 6 kolejnych miesięcy – co łącznie może przynieść 300 zł. Pierwszy wpływ wynagrodzenia musi być zaksięgowany najpóźniej w drugim miesiącu po miesiącu złożenia dyspozycji.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji „300 zł za wynagrodzenie”

Rachunek oszczędnościowy na 2,7 proc.

Od początku marca, wszyscy zainteresowani mogą zakładać Mobilne Konto Oszczędnościowe w BZ WBK. Nowy rachunek posiada takie samo oprocentowanie, jak najlepsza oferta od Banku Millennium – czyli 2,7% w skali roku. Maksymalna kwota jaką można wpłacić na oprocentowane konto to 100 tys. zł. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje do końca okresu promocyjnego – do 31 lipca 2018 r.

Aby móc skorzystać z promocyjnej oferty, należy do 30 czerwca 2018 roku otworzyć Mobilne Konto Oszczędnościowe. Wniosek o rachunek można złożyć za pomocą tej dedykowanej strony. Umowę zawrzemy za pomocą kuriera, przelewu weryfikacyjnego lub pośrednictwem wideorozmowy.

Warunki Mobilnego Konta Oszczędnościowego

Prowadzenie konta w BZ WBK jest bezpłatne. Tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa. Kolejne przelewy z rachunku w ciągu miesiąca to koszt 10 zł.

Tutaj złożycie wniosek o Mobilne Konto Oszczędnościowe

Komentowanie zamknięte do odwołania