Kumulacja nagród w promocji Zgarnij Premię z eKontem – 100 zł premii, 100 zł voucher na fly.pl i 600 zł zwrotu za transakcje

0

To prawdziwa kumulacja w promocjach związanych z eKonotem od mBanku. Najpierw mogliśmy zgarnąć tylko zwrot w wysokości 300 zł. eKonto było również oferowane z premiami i voucherami. Później moneyback za transakcje bezgotówkowe wzrósł do 600 zł. Od wczoraj mamy prawdziwą kumulację. Nie dość, że możemy otrzymać wysoki zwrot za płatności, to dodatkowo możemy liczyć na 100 zł premii od serwisu bankier.pl oraz voucher o wartości 100 zł do wydania na portalu fly.pl.

Do kogo jest skierowana promocja?

Promocja mBanku jest skierowana do nowych klientów. Regulamin za nowego klienta uznaje:

osobę, która począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:

1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub

2) rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeśli spełniamy warunki regulaminu, to najpierw będziemy musieli zarejestrować się na stronie promocji –  pod tym adresem. Następnie należy złożyć wniosek o eKonto i zawrzeć umowę. Należy również wyrobić kartę debetową oraz pamiętać o wyrażeniu wymaganych regulaminem zgód. Do promocji można przystąpić do 31 lipca 2017 r. Z kolei umowę musimy podpisać do 31 sierpnia 2017 r.

Premia od bankier.pl

Serwis finansowy bankier.pl jest współorganizatorem promocji. W zamian za zarejestrowanie się w promocji i złożenie wniosku za pomocą dedykowanego linku, możemy otrzymać 100 zł premii. Po dotrzymaniu terminów – czyli złożenia wniosku do 31 lipca 2017 r. i podpisania umowy do 31 sierpnia, staniemy przed szansą na zgarnięcie premii. Wystarczy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem. Warunek należy spełnić w miesiącu założenia rachunku lub w miesiącu następującym po miesiącu, w który otworzyliśmy konto.

Maksymalnie do końca 2017 roku, organizator promocji skontaktuje się z nami i powiadomi o przyznaniu premii. W wiadomości otrzymamy również link do strony, gdzie będziemy musieli uzupełnić dane potrzebne do wypłaty premii. Czas na to będziemy mieli przez 14 dni roboczych od otrzymania powiadomienia.

Voucher do fly.pl

Voucher do wydania na fly.pl otrzymamy automatycznie, jeśli spełnimy warunki związane z premią od bankiera. Organizator promocji dorzuci nam 100 zł w postaci bonu w formie elektronicznej. Bon otrzymamy za pomocą maila. Kod dostaniemy najpóźniej do 30 listopada 2017 r. Tutaj znajdziecie regulamin związany z voucherem do fly.pl.

Pod tym linkiem z kolei znajdziecie regulamin promocji Zgarnij premię z eKontem

Jak zdobyć 600 zł zwroty?

mBank za transakcje bezgotówkowe zwraca nam 4% wydanej kwoty. Moneyback będzie wypłacany na rachunek eKonto co miesiąc – za transakcje BLIKiem i kartą debetową. Miesięcznie można zdobyć maks. 100 zł. Zwroty obowiązują przez 6 miesięcy. Maksymalnie do zdobycia jest 600 zł. Zwrot środków będzie wypłacany w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniliśmy warunki otrzymania zwrotu.

Dodatkowo, mBank wymaga od nas spełnienia jeszcze trzech warunków:

  • w ciągu miesiąca należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł,
  • każdy uczestnik promocji musi zapewnić miesięcznie wpływy na min. 1000 zł,
  • należy zalogować się do bankowości mobilnej przynajmniej raz w ciągu miesiąca.

Charakterystyka eKonta w mBanku

mBank w ramach promocji oferuje niezmienność opłat przez 24 miesiące. Nie zmienią się prowizje za wypłaty z bankomatów. Nie zostanie wprowadzona opłata za prowadzenie konta, ani za przelewy internetowe w złotych na rachunki zewnętrzne. Bank jednak nie gwarantuje niezmienności opłaty za korzystanie z karty.

Standardowa opłata za korzystanie z karty wynosi 4 zł. Z karty będziemy mogli korzystać bezpłatnie, jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca. Darmowe wypłaty z bankomatów są możliwe w sieciach mBanku, BZ WBK, Euronetu i Planet Cashu – pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (inaczej zapłacimy 1,3 zł). Bezpłatne wypłaty umożliwia za to aplikacja BLIK. Za wypłaty w pozostałych bankomatach zapłacimy 7 zł.

Pod tym linkiem znajduje się regulamin promocji “Lepiej z eKontem”

Zarejestruj się tutaj na stronie promocji, załóż konto w mBanku i zdobądź nagrody o wartości 800 zł

Komentowanie zamknięte do odwołania