Kontynuacja promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas – do 410 zł premii

0

Akcji promocyjnej Konta Optymalnego ciąg dalszy. Ruszyła nowa promocja, w której za otworzenie rachunku osobistego w BGŻ BNP możemy zdobyć 110 zł premii pieniężnej. Niezmiennie możemy otrzymać do 300 zł w postaci zwrotu za transakcje bezgotówkowe. Jeśli ktoś jeszcze nie posiada konto osobistego w BGŻ BNP i szuka taniego rachunku – to bardzo polecamy tę ofertę.

Konto Optymalne jest oferowane od połowy maja br. Jak działa zwrot środków w ramach promocji Konto z Moneyback – przeczytacie tutaj. W tym wpisie opiszę jak zdobyć 110 zł premii pieniężnej.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów. Według regulaminu za nowego klienta uważa się osobę, która:

w okresie od dnia 20 grudnia 2016 roku do dnia 19 czerwca 2017 roku (czyli w okresie 6 miesięcy przed datą rozpoczęcia Promocji) nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku

Regulamin promocji nie wyklucza klientów internetowego banku BGŻ Optima. Osoby posiadające tam konta posiadają inną umowę ramową.

Część promocji, w której możemy zdobyć 110 zł na start trwa do 17 lipca 2017 r. Do tego dnia należy zarejestrować się w promocji – na  tej strony. Następnie, za pomocą otrzymanego linku na skrzynkę mailową, musimy złożyć wniosek o Konto Optymalne. Czas na podpisanie umowy mamy do 31 lipca br.

UWAGA! Liczba promocyjnych wniosków jest ograniczona. Tylko 1000 osób może zdobyć w promocji 110 zł na start. Jeżeli limit wniosków zostanie przekroczony, promocja zostanie natychmiast wstrzymana.

Jak zdobyć premię?

Warunkiem, który należy spełnić, aby otrzymać 110 zł na start, jest wykonanie transakcji kartą na min. 300 zł w ciągu trzech kolejnych miesięcy od podpisania umowy (w sierpniu, wrześniu oraz październiku) oraz zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1 tys. zł. Nieuznawane będą wpłaty gotówkowe oraz przelewy własne – także z rachunków BGŻ Optima. Informację o przyznaniu premii otrzymamy do 25 października 2017 r drogą mailową. Do tego 15 listopada trzeba podać dane potrzebne do wypłaty premii (nr Konta Optymalnego). 110 zł powinno zostać przelane na nasz rachunek do 30 listopada 2017 r.

Druga część promocji, w której można zdobyć 300 zł zwrotu środków, została opisana pod tym linkiem

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Wniosek o konto można złożyć wchodząc w ten link

Dodam na koniec, że samo Konto Optymalne posiada bardzo dobre warunki i jest praktycznie darmowe. Jeśli dorzucimy do tego informację o tym, że BGŻ BNP planuje stworzenie własnej sieci bezpłatnych wpłatomatów – to nowy rachunek francuskiego banku stanie się jednym z najtańszych na rynku.

Komentowanie zamknięte do odwołania