Konto w Orange Finanse – premia 120 zł, brak opłat i dobre oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym

2

Orange Finanse posiada w tej chwili najlepszą ofertę, jeśli chodzi o rachunek osobisty w polskich bankach. Nowa promocja umożliwia otrzymanie zwrotu środków za płatności kartą do 120 zł. Oprócz premii dostajemy gwarancję braku opłat za konto przez okres 2 lat oraz możliwość otworzenia rachunku oszczędnościowe na 3,5 proc. w skali roku.

W aktualnej edycji promocji możemy zgarnąć do 120 zł zwrotu za płatności kartą debetową – pod warunkiem, że korzystamy z usług marki Orange. Z promocji mogą skorzystać również klienci oferty na kartę (do tej pory w promocji mogły wziąć udział tylko osoby posiadające abonament na telefon). Oprócz, zwrotu dostajemy gwarancję darmowego konta przez 2 lata, a także możemy otworzyć konto oszczędnościowe na 3,5%.

Promocja jest tylko dla nowych klientów. Według regulaminu z najnowszej promocji wykluczeni są:

„W Promocji nie może wziąć udziału osoba, która w okresie od dnia 02.10.2014 r. do momentu przystąpienia do Promocji była posiadaczem dowolnego rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Orange Finanse.”

Promocja trwa do 20 kwietnia 2017 r. Pod tym linkiem możemy złożyć wniosek o konto. Pamiętajmy jednak, że musimy być klientami Orange – czyli korzystać z usług telefonii komórkowej lub Internetu (klienci nju mobile nie mogą skorzystać z promocji). Regulamin tak definiuje klientów usług Orange:

Mobilny Klient Orange – jest właścicielem Konta Abonenckiego, na którym ma co najmniej jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny). Definicja uwzględnia klientów oferty Zetafon, Minutofon, a wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju.mobile.

Klient Orange na kartę – osoba, która nie jest stroną pisemnej Umowy z Orange, korzystająca z usług przedpłaconych w ramach oferty Orange na kartę, która zawarła z Operatorem Umowę poprzez włączenie się do sieci i dokonała Rejestracji. Definicja wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju mobile.

Otworzenie konta odbywa się przez Internet. W celu zawarcia umowy, możemy skorzystać z przelewu weryfikacyjnego lub kuriera. Przy składaniu wniosku trzeba zaakceptować regulamin promocji.

Jak zdobyć 120 zł bonusu?

W ramach promocji, możemy co miesiąc zdobywać 10 zł na konto abonenckie w Orange lub w postaci doładowania oferty na kartę. 10 zł jest to zwrot, który przysługuje nam co miesiąc – jeśli wykonamy transakcję kartą na min. 300 zł. Zwrot możemy otrzymywać, jeśli spełnimy warunki, przez okres 12 miesięcy od otworzenia konta. W sumie możemy zdobyć 120 zł. Zwrot za transakcje będzie przelewany na konto abonenckie w Orange – nie na konto bankowe w Orange Finanse.

Charakterystyka konta w Orange Finanse

Konto osobiste w Orange Finanse jest całkowicie darmowe. Dzięki promocji „Dobry Start, Zima 2017” Orange Finanse gwarantuje brak opłat przez pierwsze 24 miesiące korzystania z rachunku. Bank przez pierwsze 2 lata zagwarantuje:

a. brak pobierania opłaty za otwarcie i prowadzenie Konta Osobistego,
b. brak pobierania opłaty za wydanie i użytkowanie Karty Debetowej wydanej do Konta Osobistego (pod warunkiem zawnioskowania o Kartę Debetową podczas wnioskowania o Konto Osobiste),
c. brak pobierania opłaty za Wypłaty z bankomatów, przy użyciu Karty Debetowej wydanej do Konta Osobistego (pod warunkiem zawnioskowania o Kartę Debetową podczas wnioskowania o Konto Osobiste),
d. brak pobierania opłaty za Przelewy internetowe realizowane w PLN z ww. Konta Osobistego, przez maksymalnie 24 miesiące od dnia przystąpienia do Promocji.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Zakładając konto osobiste w Orange Finanse otrzymujemy dostęp do rachunku oszczędnościowego. Oprocentowanie konta wynosi 3,5% w skali roku i jest gwarantowane przez 6 miesięcy od założenia rachunku w Orange Finanse. Oprocentowanie obowiązuje do kwoty 10 tys. zł.

Warunki otrzymania promocyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym:

  • Korzystanie z usług mobilny Orange
  • Wykonanie transakcji kartą na min. 300 zł

Pierwszy przelew w miesiącu z rachunku oszczędnościowego w Orange Finanse jest bezpłatny. Kolejne przelewy w ciągu miesiąca kosztują 5 zł.

Tutaj możesz złożyć wniosek o konto w Orange Finanse i wziąć udział w promocji

2 komentarze

  1. Ale sponsorka. T-mobile UB oferuje zwrot do 25 zł/mies przez 6 mies.. za wydanie 500 zł kartą, oraz 10 zł/mies. przez 12 mies. za posiadanie usługi w T-mobile. A posiadając kartę kredytową zwrot 25 zł/mies. nie jest ograniczony w czasie.