Konto oszczędnościowe na promocyjnych warunkach od Getin Banku

0

W tym tygodniu pojawiało się nowe konto oszczędnościowe na promocyjnych warunkach oferowane przez Getin Bank. Rachunek pozwala ulokować większą kwotę oszczędności. Oferta jest skierowana do nowych klientów, jednak przy okazji trzeb również spełnić kilka innych prostych warunków.

Dla nowych klientów 2,5 proc. na rachunku

Warunki konta oszczędnościowe to 2,5% w skali roku dla depozytów do 100 tys. zł. Getin gwarantuje niezmienność oprocentowania przez 4 miesiące.

Oferta jest skierowana do nowych klientów Getin Banku. Za nowego klienta uważa się osobę, która nie posiadała żadnego produktu w Getin Banku po 1 stycznia 2016 r. Wykluczeni są klienci Getin Banku, którzy posiadali m.in. kartę kredytową czy też lokatę. Czas na podpisanie umowy mamy do 31 maja 2017 r.

Wniosek można złożyć za pomocą tego linku. Wnioskując o konto należy wybrać wyciąg w formie elektronicznej oraz wyrazić zgody marketingowe. Przy tym należy założyć także konto osobiste. Jeśli zdecydujemy się na konto bez karty debetowej, nie poniesiemy dodatkowych opłat. Brak konta osobistego będzie oznaczać spadek oprocentowania do 2,1% w skali roku.

Atrakcyjne warunki także dla obecnych klientów

Na wyższe oprocentowanie mogą liczyć także obecni klienci – którzy nie posiadali konta oszczędnościowego w Getin Banku od 1 stycznia 2016 r. (mogły mieć w tym okresie inne produkty).

Oprocentowanie 2,2% będzie obowiązywać dla posiadaczy konta osobistego (jeśli jesteśmy klientami Getin, a nie mamy konta – to musimy je otworzyć. Umowę o konto oszczędnościowe musimy podpisać do 31 maja 2017 r., decydując się przy tym na wyciąg elektroniczny oraz wyrażając zgody marketingowe.

Brak konta osobistego będzie oznaczać oprocentowanie 1,6% w skali roku na rachunku oszczędnościowym.

Szczegóły promocji i konkretne warunki znajdziecie w regulaminie.

Wniosek o konto oszczędnościowe złożyć za pośrednictwem tego linku

Komentowanie zamknięte do odwołania