Konto osobiste od Nest Banku teraz z bonusem 75 zł + do 250 zł premii za polecenie konta

0

Nest Bank kontratakuje z promocjami. Zakładając praktycznie bezpłatny rachunek osobisty – Nest Konto – możemy dodatkowo zyskać 75 zł bonusu. Oprócz tego Nest Bank oferuje możliwość zdobywania premii za polecanie konta – nawet do 250 zł.

Promocja wystartowała dziś – 19 czerwca. W zamian za otworzenie konta osobistego w Nest Banku możemy zdobyć w bardzo łatwy sposób 75 zł bonusu.

Według regulaminu, do promocji mogą przystąpić osoby, które na 19.06 nie miały i nie mają konta w Nest Banku:

„na  dzień  złożenia  Wniosku,  o  którym  mowa  powyżej nie  posiadają (samodzielnie  lub  wspólnie  z  inną  osobą)  i  nie  posiadały  (samodzielnie  lub wspólnie z inna osobą) rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego oferowanego przez  Nest Bank  (także  pod  innymi  nazwami  handlowymi),  jak również  nie  złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Bank”

Jeśli spełniamy wymóg bycia nowym klientem – to za pośrednictwem tego linku – możemy zarejestrować się na stronie promocji. Podczas rejestracji należy podać imię, nazwisko i adres e-mail oraz zaakceptować regulamin promocji. Następnie, na adres mailowy, podany podczas rejestracji, przyjdzie do nas link, za pomocą którego złożymy dyspozycję otworzenia konta w Nest Banku. Czas na to mamy do 30 czerwca 2017 r.

Uwaga – liczba kont z bonusem jest ograniczona i wynosi 800 sztuk – dlatego warto się pospieszyć!

Warunki przyznania bonusu

Kiedy aktywujemy już konto w Nest Banku, wystarczy spełnić proste warunki, aby otrzymać premię 75 zł. Po pierwsze, należy zalogować się do bankowości internetowej Nest Banku. Po drugie, wystarczy wykonać transakcje kartą na min. 150 zł, żeby zdobyć 75 zł bonusu. Obie czynności musimy wykonać w ciągu 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto.

O przyznaniu premii zostaniemy poinformowani do 15 września 2017 r. Do tego czasu powinniśmy otrzymać wiadomość na e-mail wraz z linkiem do formularzu, za pomocą którego uzupełnimy dane potrzebne do wypłaty bonusu. Od tego momentu będziemy mieli 7 dni na uzupełnienie danych. 75 zł zostanie wypłacone do 30 września 2017 r.

Program poleceń i 250 zł premii

Będąc klientem Nest Banku możemy polecać konto osobiste i zarabiać na skutecznych poleceniach. Rachunki powinny być zakładane za pośrednictwem dedykowanego linku, który możemy wygenerować w systemie bankowości internetowej Nest Banku, w zakładce Program Polecający. Za jedno skuteczne polecenie otrzymamy 50 zł premii. Maksymalnie możemy otrzymać premię za 5 założonych kont – czyli w sumie nawet 250 zł. Aby osoba polecająca otrzymała premię, osoba polecana musi spełnić warunki promocji związanej z otrzymaniem 75 zł bonusu, czyli w ciągu 60 dni  od złożenia wniosku:

  • Zalogować się do bankowości internetowej mBanku
  • Wykonać transakcje kartą na min. 150 zł

Osoba polecana musi być nowym klientem i nie posiadać żadnych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych w Nest Banku.

Regulamin promocji znajdziecie klikając tutaj.

Bezpłatne konto osobiste w Nest Banku – warunki oferty

Nest Konto to jeden z nielicznych rachunków osobistych, który nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Bank nie wymaga od nas nawet spełnienia dodatkowych warunków. Nest Konto gwarantuje:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty
  • 0 zł za wypłatę ze wszystkich bankomatów w Polsce

Tutaj zarejestrujesz się na stronie promocji i złożysz wniosek o Nest Konto

Komentowanie zamknięte do odwołania