Konto osobiste w BZ WBK z bonem o wartości 100 zł na zakupy w Allegro

0

Zakładając Konto Jakie Chcę w BZ WBK, nowi klienci mogą zdobyć voucher na zakupy w Allegro. Za spełnienie prostych warunków otrzymamy 100 zł do wydania w największym serwisie aukcyjnym w Polsce. Bank Zachodni ostatnio nie rozpieszczał pod względem promocji, dlatego obecna wydaje się bardzo atrakcyjna, choć szybko się kończy.

100 zł na zakupy w Allegro od BZ WBK

Z promocji mogą skorzystać osoby, które na dzień 1 grudnia 2017 r. nie posiadały konta osobistego prowadzonego w BZ WBK. W przypadku nowej promocji od BZ WBK należy pospieszyć się, ponieważ do jej końca zostało 3 dni. Czas na złożenie wniosku i zawarcie umowy mamy do 22 grudnia 2017 r. Wniosek jest dostępny pod tym linkiem. Do 31 grudnia 2017 r. powinniśmy otrzymać maila lub sms-a potwierdzającego aktywację konta. Do tego dnia należy także zalogować się do bankowości internetowej oraz zapewnić wpływy na koncie na min. 500 zł.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to do 15 stycznia 2018 roku, na adres mailowy podany przy rejestracji, zostanie przesłany voucher na zakupy w Allegro. Liczba bonów jest ograniczona i wynosi 1000 sztuk.

Regulamin do promocji znajdziecie tu

Zwrot za opłaty i rachunki

Osoby posiadające Konto Jakie Chcę mogą otrzymywać 1% zawrotu za opłaty związane z rachunkami takimi jak: prąd, telewizja, telefon, internet, gaz. Maksymalnie w ciągu miesiąca można zgarnąć w ten sposób 25 zł.

Tutaj zostały opisane warunki i koszty Konta Jakie Chcę w BZ WBK

Za pomocą tego linku złożycie wniosek o Konto Jakie Chcę

Komentowanie zamknięte do odwołania