Konto Optymalne z pakietem 6 biletów do Multikina w promocji BGŻ BNP Paribas

0

Bank BGŻ BNP lubi oferować swój podstawowy rachunek osobisty – Konto Optymalne – w ramach różnych promocji. Obecnie ruszyła druga edycja promocji, w której za założenie konta bankowego w  BGŻ BNP i spełnienie prostych warunków otrzymamy 6 biletów na seanse kinowe do sieci Multikino.

Aby móc przystąpić do promocji, należy być nowym klientem BGŻ BNP, czyli osobą, która nie posiada i nie posiadała rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP w ciągu 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Wykluczone są również osoby, które już złożyły wniosek o konto w BGŻ BNP. Klienci BGŻ Optima mogą wziąć udział w promocji.

Nowi klienci mogą przystąpić do promocji wypełniając wniosek o konto na stronie – pod tym adresem. Najpierw należy zarejestrować się na stronie promocji, a następnie złożyć wniosek o konto za pomocą specjalnie wygenerowanego linku.

Do promocji można przystąpić do 31 października 2017 r. Umowę należy zawrzeć do 17 listopada.  UWAGA! Promocja może skończyć się przed czasem. Może to nastąpić, jeśli wyczerpie się pula promocyjnych wniosków wynosząca 1000 sztuk.

Jak otrzymać bilety?

Bilety do Multikina otrzymamy w postaci voucherów. Vouchery można otrzymywać przez trzy miesiące – po 2 sztuki w każdym miesiącu. Aby otrzymać voucher na dwa bilety w danym miesiącu, należy zapewnić wpływy na konto na min. 1 tys. zł oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 200 zł. Składając wniosek w październiku, warunki należy spełnić w listopadzie, grudniu i styczniu. O otrzymaniu nagród zostaniemy poinformowani mailowo. Vouchery otrzymamy w postaci kodu, który zostanie wysłany SMS-em.

O spełnieniu warunków zostaniemy powiadomieni odpowiednio do: 19.12.17 r., 15.01.18 r. i 19.02.18 r.

Bilety (po 2 sztuki) otrzymamy do: 5.01.18 r., 31.01.18 r. i 28.02.18 r.

Charakterystyka Konta Optymalnego

Konto Optymalne to jedna z najlepszych ofert na rynku. Rachunek jest całkiem niezły pod względem kosztów i funkcjonalności. Klienci którzy założą konto w BGŻ BNP Paribas mogą liczyć na:

  • Otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł
  • Wydanie i korzystanie z karty debetowej – 0 zł
  • Przelewy internetowe i za pomocą aplikacji mobilnej – 0 zł
  • Wypłata środków z bankomatów – 0 zł w bankomatach BGŻ BNP i Planet Cash; inaczej 5 zł

Polecam sprawdzić regulamin promocji pod tym linkiem

Tutaj założycie Konto Optymalne i będziecie mogli zgarnąć 6 biletów do Multikina

Komentowanie zamknięte do odwołania