Konto firmowe od PKO BP razem z premią 100 zł

0

PKO BP do tej pory nie promował nadmiernie swojego rachunku firmowego. Ostatnio jednak zaczął oferować konto dla firm razem z premią 100 zł. Promocja jest przeznaczona dla firm z krótkim stażem działalności. Warunki otrzymania premii są bardzo proste.

Do kogo skierowana jest promocja?

Warunkiem przystąpienia do promocji jest staż prowadzenie działalności gospodarczej nie dłuższy niż 12 miesięcy. Dodatkowo, trzeba być nowym klientem, czyli taką osobą, która 12 czerwca 2017 r. nie była posiadaczem żadnego rachunku w PKO BP. Bank weryfikuje to za pomocą nr NIP.

Jak otrzymać 100 zł premii?

Najpierw należy złożyć wniosek o Konto Firmowe w PKO BP – np. za pomocą tego linku. Czas na to mam do 14 lipca 2017 r. 100 zł otrzymamy, jeśli w ciągu 30 dni wykonamy przelew do ZUS z nowego rachunku firmowe na min. 250 zł. Tylko tyle wystarczy do zgarnięcia premii 100 zł. Pod tym względem przypomina to bardzo promocję rachunku firmowego mBanku.

Premia zostanie przelana na konto do 30. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu od spełnienia warunków.

Jak wyglądają warunki Konta Firmowego?

Konto Firmowe w PKO może być całkiem opłacalne, jednak pod pewnymi warunkami. Jeśli chcemy ominąć pewne opłaty, musimy spełnić kilka dodatkowych wymogów. Opłaty za konto wynoszą:

  • 0 zł za korzystanie z konta przez 6 miesięcy dla firm działających krócej niż 12 miesięcy (po 6 miesiącach 0 zł jeśli w ciągu miesiąca wykonamy przelew do ZUS i transakcje kartą na min. 500 zł; inaczej 25 zł za miesiąc)
  • 0 zł za 30 pierwszych przelewów w miesiącu (za następne jest pobierana opłata 1 zł)
  • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty (tylko przez pierwszych 12 miesięcy, później 30 zł rocznie)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP

Tutaj założysz Konto Firmowe w PKO BP

Komentowanie zamknięte do odwołania