Konto dla Młodych od PKO BP – do 300 zł zawrotu za płatności za “szamę” i voucher na Restaurant Week

0

Konto dla Młodych to rachunek – jaka sama nazwa wskazuje – dla osób w młodym wieku. Jeśli macie co najwyżej 26 lat i szukacie konta osobistego w promocji – to ta oferta może wam się spodobać. PKO w ramach swojej nowej akcji oferuje konto młodzieżowe i umożliwia otrzymanie do 300 zł zniżki na jedzenie w restauracjach oraz wejściówkę na Festiwal Restaurant Week. Wystarczy aktywnie korzystać z nowo założonego rachunku Konto dla Młodych.

Warunki przystąpienia do promocji “Serce na talerzu”

Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 31 sierpnia 2016 r. nie posiadały konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (wykluczeni są także posiadacze konta w Inteligo). Poza tym musimy spełnić kryterium wieku – czyli mieć poniżej 26 lat.

Spełniając powyższe warunki możemy złożyć wniosek o konto – możecie zrobić to tutaj. Należy zawnioskować o Konto dla Młodych oraz o kartę MasterCard. Poza tym musimy zaznaczyć odpowiednie zgody: na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Co zyskujemy zakładając Konto dla Młodych?

Uczestnicy promocji zyskują 20% zwrotu wartości transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą w sklepach, restauracjach i innych punktach gastronomicznych. Chodzi o transakcje oznaczone kodami MCC: 5811, 5812, 5813, 5814. Uznawane są także płatności za zakupy przez Internet.

W praktyce oznacza to, że otrzymamy z powrotem 20% kwoty, którą wydamy m.in. w: KFC, McDonald’s, Burger King, SPHINX, Wars S.A., Da Grasso, Chłopskie Jadło, pyszne.pl.

Maksymalny zwrot w ciągu miesiąca może wynieść 50 zł. Zwroty możemy otrzymywać przez 6 miesięcy od dnia aktywowania konta (w sumie do zdobycia jest 300 zł). Dla przykładu, jeśli otworzymy rachunek we wrześniu, to zwroty będą naliczane za transakcje od października, a wypłacone będą do końca listopada.

Dodatkowa nagroda – wejściówki na Festiwal Restaurant Week

Festiwal Restaurant Week to wydarzenie, które pozwala przez 3 dni jeść w wybranych restauracjach za ustaloną kwotę (coś jak karnet na jedzenie w restauracjach). Festiwal, na który możemy zdobyć wejściówki, odbędzie się w dniach 20-29 października w największych miastach w Polsce (Białystok, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Rzeszów, Silesia, Słupsk i Ustka, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław). Dzięki uczestnictwu w promocji możemy zdobyć rezerwację dla dwóch osób na festiwal. Wystarczy szybko przystąpić do promocji – ponieważ liczba nagród (voucherów) jest ograniczona do 2000 sztuk. Działa zasada “kto pierwszy, ten lepszy”. Ostateczny termin na przystąpienie do promocji to 30 września 2017 r. Jeśli załapiemy się do grona 2000 najszybszych osób, w zamian otrzymamy specjalny kod (do 25 września najszybszym i do 9 października pozostałym). Będziemy go mogli wykorzystać na stronie Festiwalu Restaurant Week – przy dokonywaniu rezerwacji (standardowa cena rezerwacji dla jednej osoby to 49 zł, 98 zł dla dwóch osób).

Polecam sprawdzić tutaj szczegóły promocji “Serce na talerzu”.

O rachunku Konto dla Młodych

Konto przez to, że jest skierowane do młodych osób, nie wymaga ponoszenia praktycznie żadnych kosztów (za prowadzenie konta, przelewy, wypłaty z bankomatów). Opłatę możemy ponieść jedynie za korzystanie z karty debetowej, ale ominiemy ją, jeśli w ciągu miesiąca rozliczeniowego wykonamy 5 transakcji kartą.

Tutaj otworzysz Konto dla Młodych i weźmiesz udział w promocji “Serce na talerzu”

Komentowanie zamknięte do odwołania