Konto Direct od ING z premią do 140 zł – powrót dobrze znanej promocji

0

ING Bank Śląski ruszył z kolejną promocją, w której nowi klienci za założenie konta osobistego mogą zdobyć do 140 zł premii. Wystarczy otworzyć Konto Direct i spełnić proste warunki. Dodatkowo ING wciąż posiada w swojej ofercie konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5 proc. w skali roku.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego od 30 listopada 2016 r.

Jeśli jesteśmy uprawnieni do przystąpienia do promocji, to do 31 lipca 2018 r. musimy zawrzeć umowę o rachunek osobisty Konto Direct i konto oszczędnościowe. Wnioski można składać pod tym adresem. Umowę zawrzemy za pośrednictwem kuriera.

Premia na start w wysokości 100 zł zostanie nam przyznana, jeśli wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł. Należy to zrobić do 30 listopada 2018 r.

Jeśli powyższe warunki zostaną spełnione, to najpóźniej do 8 stycznia zostanie wypłacona premia w wysokości 100 zł.

Do czasu wypłaty premii należy posiadać Konto w ING wraz z kartą debetową.

40 zł za płatności BLIKIEM

Nowi klienci mogą liczyć na w sumie 40 zł premii za spełnienie jednego z poniższych warunków:

  • 20 zł za wykonanie 3 transakcji BLIKIEM w Internecie (kwota transakcji nie ma znaczenia),
  • 20 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia na min. kwotę 1000 zł.

Czas na spełnienie warunków mamy do 30 listopada 2018 r. Jeśli spełnimy oba, to otrzymam 40 zł.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest ono tak definiowane:

Wynagrodzenie lub stypendium nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

Można się domyślać, że wystarczy zapewnienie wpływów na koncie na min. 1000 zł. Bank nie będzie dochodził, czy jest to wynagrodzenie.

Tutaj znajduje się regulamin promocji

Ile zapłacimy za korzystanie z konta w ING?

Konto Direct w ING jest bezpłatne w prowadzeniu. Opłatę możemy ponieść za korzystanie z karty debetowej – 7 zł miesięcznie. Unikniemy jej, jeśli wykonamy w ciągu miesiąca transakcje kartą na min. 300 zł.

Wypłaty z bankomatów są bezpłatne, jeśli skorzystamy z urządzeń ING lub Planet Cash. Każdemu posiadaczowi Konta Direct przysługuje jedna darmowa wypłata w ciągu miesiąca z dowolnego bankomatu. Kolejne wypłaty kosztują 2,5 zł. Tutaj zamieszczam Tabelę opłat i prowizji.

ING oferuje swoim nowym klientom możliwość założenia konta oszczędnościowego. Rachunek posiada oprocentowanie wynoszące 2,5 proc. w skali roku i jest naliczane do kwoty 100 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od otworzenia rachunku.

Tutaj otworzycie konto w ING i weźmiecie udział w promocjach

Komentowanie zamknięte do odwołania