Kolejna odsłona Money Manii – za złożenie konta w Millennium otrzymamy 150 zł bonu do Allegro

0

To już XII edycja promocji Money Mania organizowanej przez serwis money.pl. Aktualna promocja dotyczy konta osobistego w Banku Millennium. W zamian za otworzenie Konta 360° możemy otrzymać bon o wartości 150 zł do wydania w serwisie Allegro.

Do promocji mogą przystąpić nowi klienci. Z nowe edycji Money Manii są wykluczone osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek w Banku Millennium po 1 kwietnia 2015 r. Oznacza to, że jeśli nie mieliśmy żadnego konta w Millennium przez ostatnie 2,5 roku – to możemy przystąpić do promocji.

Osoby uprawnione do wzięcia udziału w promocji Millennium mogą przejść na tę stronę i zarejestrować się w Money Manii. Po rejestracji będzie można zalogować się na stronie promocji i złożyć wniosek o rachunek osobisty w Millennium. Do wyboru jest Konto 360° lub Konto 360° Student (dla osób poniżej 26. roku życia).

Podczas wypełniania wniosku o konto należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych banku oraz podmiotów powiązanych. Trzeba także wyrazić zgodę na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową organizatorowi promocji – czyli firmie Money.

Do promocji można przystąpić najpóźniej do 30 października. Po złożeniu wniosku umowę należy zawrzeć do 6 listopada 2017 r. Można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

Warunki promocji Money Mania

Do zdobycia bonu o wartości 150 zł na zakupy w Allegro wymagane jest spełnienie odpowiednich warunków. Osoby, które wezmą udział w promocji muszą zarówno w listopadzie jak i w grudniu wykonać przynajmniej jedną płatność bezgotówkową – kartą lub BLIKiem – oraz zagwarantować wpływy na min. 1000 zł. Warto zaznaczyć, że te wymagania pokrywają się z warunkami bezpłatności konta.

Tylko tyle wystarczy do otrzymania bonu na 150 zł do wydania w Allegro.

Nagrody zostaną przyznane najpóźniej do 22 stycznia 2018 r. (otrzymamy w tej sprawie maila od organizatora). Bon zostanie wysłany w postaci kodu rabatowego do wykorzystania podczas zakupów w Allegro. Bon będzie ważny przez 180 dni od dnia wysłania.

O ofercie Banku Millennium

Jak już było wcześniej wspomniane w tekście – warunki promocji pokrywają się z warunkami bezpłatności konta (wpływy na min. 1 tys. zł w ciągu miesiąca oraz min 1 transakcja bezgotówkowa). Osoby, otwierające Konto 360° Student mają jeszcze korzystniejsze warunki – do darmowego konta wystarczy jedna operacja kartą w ciągu miesiąca. Jeśli spełnimy powyższe wymagania – także wypłaty z bankomatów pozostaną bezpłatne. Niespełnienie warunków będzie oznaczać naliczenie opłaty za korzystanie z konta wynoszącej 15 zł.

Bank Millenium oferuje również atrakcyjne produkty przeznaczone do oszczędzania. Mowa np. o rachunku oszczędnościowym na 2,5% w skali roku – szczegóły można sprawdzić tutaj.

Poza tym dostępna jest jeszcze lokata terminowa na 3 miesiące z oprocentowaniem wynoszącym 2,25% w skali roku.

Polecam sprawdzić regulamin promocji Money Mania pod tym linkiem

Tutaj zarejestrujecie się w promocji i otworzycie konto w Millennium

Komentowanie zamknięte do odwołania