Kolejna edycja promocji od ING – 120 zł premii za otworzenie Konta z Lwem

0

Wraca promocja od ING, w której za otworzenie Konta Direct z Lwem możemy otrzymać premię pieniężną. Obecna edycja promocji nie różni się zbytnio od poprzednich. Tym razem, oprócz standardowej „stówki” – możemy uzyskać dodatkowe 20 zł za płatności BLIK-iem. Promocję można połączyć z inną akcją, którą opisywałem tutaj.

Zakładanie konta

Promocja ING jest skierowana do nowych klientów. Według regulaminu, nowy klient to osoba, która:

„od 1 lipca 2015 r. do 28 lutego 2016 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student”

Czas na złożenie wniosku mamy do 14 kwietnia 2017 r. Należy to zrobić za pośrednictwem strony internetowej banku – pod tym linkiem. Przy składaniu wniosku należy zdecydować się także na kartę debetową oraz rachunek oszczędnościowy – Otwarte Konto Oszczędnościowe. Bank wymaga od nas również zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Jak otrzymać premię?

Warunkiem otrzymania premii 100 zł jest dokonanie transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK-iem na kwotę min. 1000 zł. Czas na to mamy do końca 14 sierpnia 2017 r. Premia zostanie wypłacona do 15 września 2017 r. Do tego czasu musimy wciąż posiadać konto osobiste, oszczędnościowe oraz kartę debetową. Dodatkowe 20 zł otrzymamy za dokonanie min. 3 transakcji BLIK-iem w tym samym okresie – czyli do 14 sierpnia 2017 r.

Charakterystyka oferty ING

Rachunek w ING – Konto Direct – jest bezpłatne w prowadzeniu. Zapłacimy za to za korzystanie z karty debetowej – 7 zł miesięcznie. Możemy uniknąć opłaty, jeśli wykonamy w ciągu miesiąca transakcje kartą na min. 300 zł. I tak musimy do 14 sierpnia 2017 r. wydać kartą min. 1000 zł.

Wypłaty z bankomatów są darmowe w przypadku urządzeń ING oraz Planet Cash. Oprócz tego, posiadaczowi Konta Direct przysługuje jedna darmowa wypłata w ciągu miesiąca z dowolnego bankomatu. Za kolejne zapłacimy 2,5 zł.

Z kolei, Otwarte Konto Oszczędnościowe, które musimy założyć w ramach promocji, posiada oprocentowanie wynoszące 2 proc. w skali roku. Wysokość oprocentowania jest gwarantowana przez 4 miesiące od założenia rachunku.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Za pomocą tego linku otworzycie Konto Direct w ING i weźmiecie udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania