Kolejna edycja promocji od BGŻ BNP – 100 zł premii + 300 zł moneyback za skorzystanie z Konta Optymalnego

0

Ruszyła kolejna edycja promocja BGŻ BNP Paribas, w której za założenie rachunku osobistego możemy zdobyć 100 zł premii pieniężnej. Wciąż do zdobycia mamy do 300 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe. Konto Optymalne oferowane w promocji to obecnie jeden z lepszych rachunków na rynku.

Konto Optymalne jest dostępne już od kilku miesięcy. Co jakiś czas jest oferowane w ramach promocji. Nieprzerwanie obowiązuje zwrot środków za transakcje bezgotówkowe kartą – szczegóły znajdziecie tutaj. W tym wpisie sprawdzimy, jak zdobyć 100 zł premii pieniężnej za aktywne korzystanie z konta.

Promocja jest skierowana do nowych klientów. W promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadają ważnej umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz od 6 miesięcy od dnia złożenia wniosku nie były posiadaczami/współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Jeśli jesteś klientem BGŻ Optima, nie jesteś wykluczony z promocji BGŻ BNP!

Część promocji, w której możemy zdobyć 100 zł trwa do 6 października 2017 r. Najpóźniej do tego dnia należy zarejestrować się na stronie promocji – pod tym adresem – i złożyć wniosek o Konto Optymalne. Umowę należy zawrzeć do 31 października 2017 r.

Promocja może zostać zakończona przed czasem, jeśli wyczerpie się limit promocyjnych wniosków. Tylko 1000 osób może zdobyć w promocji 100 zł.

Jakie warunki należy spełnić aby otrzymać 100 zł?

Jeśli już będziemy posiadali aktywne konto w BGŻ BNP, będziemy musieli spełnić trzy warunki w listopadzie 2017 r. Aby otrzymać 100 zł na start, należy wykonać transakcje kartą na min. 300 zł. Drugi warunek to zapewnienie wpływów na koncie w wysokości min. 1 tys. zł. Ostatnim warunkiem jest zalogowanie się przynajmniej raz w bankowości internetowej BGŻ BNP – Pl@net. Za wpływy środków na konto nie będą uznawane wpłaty gotówkowe oraz przelewy własne. O przyznaniu premii dowiemy się najpóźniej 14 grudnia 2017 r. Do 28 grudnia premia powinna znaleźć się na naszym koncie. W międzyczasie otrzymamy maila, w celu uzupełnienia danych na stronie promocji.

Druga część promocji, w której można zdobyć 300 zł zwrotu środków, została opisana pod tym linkiem

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Wniosek o konto można złożyć wchodząc w ten link

Komentowanie zamknięte do odwołania