Kolejna edycja promocji konta mBiznes – do 250 zł premii za przelewy do ZUS

0

W odświeżonej promocji mBanku, związanej z kontem dla firm, można zgarnąć do 250 zł premii. Podstawowa premia wynosi 100 zł i przysługuje za otworzenie rachunku mBiznes. Obecnie serwis bankier.pl dorzuca dodatkowe 150 zł premii, jeśli weźmiemy udział w akcji rejestrując się na stronie promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów biznesowych, których tak definiuje regulamin:

„osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie”

Z promocji wykluczeni są:

„Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku (konta mBiznes)”

„Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 31.05.2016r.”

Jak zgarnąć bonus od bankier.pl?

Osoby mogące wziąć udział w promocji muszą na wstępie zarejestrować się na stronie tej edycji – pod tym adresem i złożyć wniosek o otworzenie konta mBiznes Standard. Czas na to mamy do 30 czerwca 2017 r. Zrobimy to za pomocą linku, który zostanie wygenerowany po rejestracji na stronie promocji. Warto pamiętać, aby zaznaczyć zgodę na przekazanie danych organizatorowi promocji (bankier.pl), które są objęte tajemnicą bankową.

Od złożenia wniosku mamy jeden miesiąc na podpisanie umowy o rachunek firmowy – czyli musimy zrobić to do 31 lipca 2017 r. Po otworzeniu konta, musimy w ciągu miesiąca (najpóźniej do 31 sierpnia) wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty (lub wykonać przelew na rachunek spoza mBanku).

Spełnienie powyższych warunków oznaczać będzie otrzymanie premii 150 zł od serwisu bankier.pl. Informację o przyznaniu bonusu otrzymamy najpóźniej do 30 września 2017 r. Od otrzymania powiadomienia o zdobyciu premii, będziemy mieć 5 dni roboczych na wypełnienie danych na stronie promocji – mbiznes7.zgarnijpremie.pl. Wypłata premii nastąpi po 14 dniach od wysłania powiadomienia.

Polecam przejrzeć regulamin promocji od bankier.pl „150 zł na start”

Druga część promocji – czyli 100 zł od mBanku i zwolnienie z opłat

W promocji organizowanej tylko przez mBank można zdobyć 100 zł premii. Jeśli otworzymy konto mBiznes, wystarczy wykonać jeden przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł. Trzeba to zrobić w ciągu miesiąca od otworzenia konta. Jeśli to zrobimy, 100 zł premii zostanie przelane w następnym miesiącu po miesiącu od spełnienia warunków na nasz rachunek.

W ramach promocji bank gwarantuje także zwolnienie ze wszystkich opłat związanych z rachunkiem firmowym przez okres 2 lat. Uczestnikom promocji przysługują darmowe przelewy, bezpłatne korzystanie z karty oraz brak opłat za prowadzenie konta i wypłaty z wybranych bankomatów (sieci mBanku, Planet Cash, Euronet, BZ WBK). Standardowa opłata za prowadzenie konta to 9 zł miesięcznie – do ominięcia przy wykonaniu przelewu do ZUS-u. Z kolei bez promocji, za korzystanie z karty zapłacimy 5 zł miesięcznie – chyba że wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na min. 500 zł.

Tutaj zamieszczam regulamin części promocji organizowanej tylko przez mBank „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”

Za pomocą tego linku weźmiesz udział w promocji mBanku i bankier.pl

Komentowanie zamknięte do odwołania