Kobieca strona Konta Jakie Chcę – czyli 150 zł do sklepów Ani Kruk za założenie rachunku w BZ WBK

0

Już jakiś czas nie było żadnej promocji związanej z rachunkiem osobistym od BZ WBK – czyli Kontem Jakie Chcę. Nowa promocja jest skierowana przede wszystkim do pań. Za założenie rachunku w BZ WBK i spełnienie prostych warunków można otrzymać w sumie 150 zł premii – w postaci bonów do wydania w sklepach jubilerskich A. Kruk.

Warunki promocji

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy w ostatnich 12 miesiącach przed złożeniem wniosku o otworzenie rachunku osobistego nie posiadały żadnego konta w BZ WBK.

Czas na przystąpienie do promocji mamy do 30 marca 2018 r. Do tego dnia należy złożyć wniosek o rachunek osobisty – dostępny tutaj – i zawrzeć umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Przy okazji składania wniosku musimy zaznaczyć wymagane zgody (na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i kontaktu w celach marketingowych).

Umowę o konto w BZ WBK można zawrzeć za pośrednictwem kuriera, ale również za pomocą wideorozmowy lub przelewu weryfikacyjnego.

Następnie, aby otrzymać przewidziane nagrody, do 20 kwietnia 2018 r. należy wykonać  transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na kwotę min. 150 zł.

W zamian za spełnienie powyższych warunków, uczestnicy promocji otrzymają dwa bony o wartości 50 zł i 100 zł. Vouchery można wykorzystać w sklepach jubilerskich A. Kruk. Nagrody zostaną przesłane na adres mailowy podany przy składaniu wniosku o konto w BZ WBK. Nastąpi to najpóźniej do 20 maja 2018 r. Vouchery będą ważne do 30 listopada 2018 r.

UWAGA! Liczba voucherów jest ograniczona i wynosi 1000 szt. Póki co promocja jest wciąż dostępna.

Co oferuje Konto Jakie Chcę w BZ WBK? Rachunek ten może być darmowy, jeśli spełnimy proste warunki bezpłatności. Konto Jakie Chcę zostało szerzej opisane w tym wpisie.

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Tutaj złożysz wniosek o Konto Jakie Chcę i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania