Karty podarunkowe do Rossmanna o wartości 200 zł za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP

0

Nasi czytelnicy powinni być już przyzwyczajeni do kolejnych promocji związanych z Kontem Optymalnym od BGŻ BNP Paribas. Obecnie wystartowała nowa promocja, w której za założenie tego darmowego rachunku możemy zgarnąć bon o wartości 200 zł do wydania w drogeriach Rossmann. Promocja ma ograniczoną liczbę wniosków.

Uczestnikami nowej promocji „Atrakcyjne konto 2” mogą być osoby, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy przed dniem złożenia wniosku nie były posiadaczem ani współposiadaczem rachunku w Banku BGŻ BNP Paribas. Wykluczenie dotyczy także klientów banków przed połączeniem BGŻ oraz BNP Paribas.

Promocja trwa do 15 kwietnia 2018 r. Może zostać zakończona przed tym dniem, jeśli zostanie osiągnięta liczba 1000 złożonych wniosków.

Na wstępie należy zarejestrować się w promocji – pod tym linkiem. Przy okazji rejestracji należy wyrazić odpowiednie zgody – w tym na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową organizatorowi promocji. Następnie na skrzynkę mailową otrzymamy wiadomość z linkiem, za pomocą którego wygenerujemy wniosek o Konto Optymalne.

Czas na zawarcie umowy mamy do 30 kwietnia 2018 r.

Warunki otrzymania kart podarunkowych do Rossmanna

Kiedy będziemy mogli już korzystać z Konta Optymalnego, do otrzymania kart podarunkowych o łącznej wartości 200 zł wymagane będzie spełnienie kilku warunków.

Aby otrzymać nagrody przewidziane w promocji “Atrakcyjne konto 2”, w każdym z miesięcy od maja do października 2018 r. należy:

  • zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł,
  • dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na min. 200 zł,
  • wykonać min. 1 przelew aplikacją mobilną GOmobile

Jeśli spełnimy powyższe warunki w okresie maj-lipiec, to otrzymamy pierwszą kartę podarunkową do Rossmanna o wartości 100 zł.

O przyznaniu nagrody zostaniemy poinformowani mailowo najpóźniej do 17 sierpnia 2018 r. W wiadomości otrzymamy dane do zalogowania się na stronie promocji.  Do 23 sierpnia 2018 r. należały uzupełnić dane potrzebne do otrzymania karty – m.in. adres korespondencyjny, na który zostanie wysłana karta podarunkowa. Karta zostanie nadana do 31 sierpnia 2018 r.

Analogicznie zdobędziemy drugą kartę podarunkową do Rossmanna. Wtedy warunki promocji należy spełnić w okresie sierpień-październik. W tym przypadku informację o przyznaniu nagrody otrzymamy do 14 listopada 2018 r., a karta zostanie nadana do 30 listopada.

Karty podarunkowe są ważne do 1 lipca 2019 r.

Kart podarunkowych można użyć wielokrotnie, aż zostanie wyczerpany limit środków (100 zł na jednej karcie).

Tutaj znajdziecie regulamin promocji “Atrakcyjne Konto 2”

Przypominamy, że Konto Optymalne umożliwia zdobywanie premii – do 300 zł – za transakcje mobilne. O warunkach Konta Optymalnego (moneyback i koszty rachunku) – przeczytacie w tym wpisie.

Za pomocą tego linku zarejestrujecie się w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania