Karty kredytowe w BZ WBK na promocyjnych warunkach – do 350 zł premii i bonusów

0

BZ WBK śladami Citibanku oferuje swoje karty kredytowe na promocyjnych warunkach. Za wyrobienie karty i aktywne korzystanie z niej możemy zgarnąć premię – do 150 zł. Oprócz tego do zdobycia są dwa bony na kwotę 100 zł każdy.

Uczestnicy promocji – kto nim może być?

Promocja jest skierowana do nowych i starych klientów BZ WBK. W zależności od statusu klienta – warunki promocji różnią się. Promocja dotyczy wszystkich kart kredytowych oferowanych przez BZ WBK. Za nowych klientów uważa się osoby, które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej BZ WBK prze 3 ostatnie miesiące przed dniem podpisania umowy.

Spełniając ten warunek możemy przystąpić do promocji składając wniosek o kartę kredytową – za pomocą tego linku. Czas na to mamy do 31 sierpnia 2017 r. Wystarczy wybrać dowolną kartę kredytową w BZ WBK. Przy okazji musimy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych i działania marketingowe w stosunku do naszej osoby. Wymagane będzie m.in. podanie nr telefonu.

Premia pieniężna do 150 zł dla nowych klientów

Pierwsze 100 zł premii możemy zdobyć, jeśli w miesiącu podpisania umowy o kartę lub w kolejnym miesiącu wykonamy przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych. Uznawane będą płatności kartą – zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Dodatkowe 50 zł premii otrzymamy, wnioskując o kartę dodatkową do głównej karty kredytowej. Tak jak we wcześniejszym przypadku, będziemy musieli wykonać przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych do końca miesiąca następującego po miesiącu od zawarcia umowy o kartę dodatkową.

Premia dla starych klientów

Osoby posiadające kartę kredytową w BZ WBK także mogą zyskać w nowej promocji. Warunki są podobne to tych obowiązujących dla nowych klientów. Jednak zamiast standardowej karty kredytowej musimy wyrobić mobilną kartę kredytową. Okres karencji wynosi 3 miesiące – co oznacza, że jeśli od marca mieliśmy ten produkt – to niestety nie możemy wziąć udziału w promocji.

Reszta pozostaje bez zmian. Wystarczy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą mobilną w ciągu miesiąca od podpisania umowy. Należy również zaznaczyć wymagane zgody oraz podać nr kontaktowy. Za spełnienie powyższych warunków otrzymamy 100 zł premii.

Podobnie jak dla nowych klientów, kolejne 50 zł dostaniemy za wyrobienie dodatkowej karty kredytowej i wykonanie nią min. 5 płatności bezgotówkowych.

Premie otrzymamy do końca drugiego miesiąca po miesiącu od wydania dodatkowej karty.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji

Vouchery na zakupy w ramach Priceless Specials

Osoby posiadające kartę kredytową MasterCard World mogą dołączyć do programu Priceless Specials i zdobyć dwa bony o wartości 100 zł każdy. Liczba voucherów jest ograniczona do 3 tys. sztuk. Bony można wykorzystać w różnych punktach handlowych i sklepach.

W promocji można zdobyć:

  • 950 sztuk bonów do kin Cinematy City
  • 950 sztuk bonów do sklepów RTV Euro AGD
  • 670 sztuk bonów do sklepów Decathlon
  • 280 sztuk bonów do sklepów New Balance
  • 150 cegiełek dla fundacji WFP

Warunkiem zdobycia voucherów jest zgłoszenie się do programu MasterCard Priceless Specials. Przy zgłoszeniu musimy wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Musimy także podać nr telefonu oraz adres mailowy.

Drugim warunkiem jest wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych w okresie miesiąca od zawarcia umowy.

Informację o zdobyciu bonu otrzymamy telefonicznie. Kontaktu ze strony banku można spodziewać się w dni robocze w godzinach 9-18. Każda osoba może zdobyć jeden bon o wartości 100 zł, jednak drugi bon będzie wydawany do każdej dodatkowej karty kredytowej, na które się zdecydujemy (i spełnimy warunki promocji).

Charakterystyka karty kredytowej w BZ WBK

Przez pierwsze 12 miesięcy opłata za korzystanie z karty kredytowej w BZ WBK wynosi 0 zł – pod warunkiem wykonania min. 5 transakcji bezgotówkowych. Promocyjne warunki dotyczą kart Visa, Visa Paltinium, MaterCard Silver i MasterCard World.

Po upłynięciu okresu promocyjnego opłaty z kartę możecie sprawdzić tutaj (zaczynają się od 7,5 zł na miesiąc).

Karta dodatkowa, której wyrobienie jest wymagane do wzięcia udziału w promocji, jest bezpłatna.

Komentowanie zamknięte do odwołania