Karta podarunkowa o wartości 150 zł do Zalando za założenie Konta 360° w Millennium

0

To kolejna promocja, w której za założenie rachunku osobistego można zdobyć bon na zakupy w Zalando. Tym razem współorganizatorem jest Bank Millennium. Za otworzenie Konta 360° i spełnienie warunków można otrzymać kartę podarunkową  o wartości 150 zł do wydania na Zalando.pl.

Podstawowym warunkiem, jaki należy spełnić, jest posiadanie statusu nowego klienta. W dniu przystąpienia do promocji nie można posiadać żadnego produktu w Millennium (ani nie mieć złożonego wniosku o taki produkt). Wykluczeni są również byli klienci, którzy brali udział w innych promocjach związanych z Konta 360°.

Dokładne zapisy, kto może przystąpić do promocji znajdziecie w regulaminie – pod tym linkiem.

Jeśli możecie wziąć udział w promocji, to w pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o rachunek w Millennium – za pomocą tego linku. Przy okazji składania wniosku trzeba zaznaczyć wszystkie wymagane zgody – w tym na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową współorganizatorowi promocji.

Wnioski można składać do 20 maja 2018 r. Umowę należy podpisać do 27 maja 2018 r.

Co zrobić aby zdobyć bon do Zalando?

Warunki otrzymania karty podarunkowej do Zalando są banalnie proste. Po otworzeniu konta, zarówno w czerwcu jak i w lipcu 2018 r. należy:

  • Zapewnić wpływy na Koncie 360° na min. 1000 zł
  • Wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM

Jeśli w czerwcu i lipcu wykonamy powyższe czynności – to otrzymamy bon do Zalando. Karta podarunkowa trafi do nas najpóźniej 21 sierpnia 2018 r. 150 zł zostanie przekazane za pomocą SMS w postaci kodu na nr telefonu podany przy rejestracji na stronie promocji. Bon będzie ważny bezterminowo.

Charakterystyka oferty Banku Millennium

Korzystanie z Konta 360° kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Jednak spełnienie warunków promocji sprawi, że rachunek stanie się całkowicie darmowy. Za prowadzenie konta, korzystanie z karty i wypłaty z bankomatów nie zapłacimy nic. Z kolei zakładając Konto 360° Student do uniknięcia opłat wystarczy wykonanie jednej transakcji kartą w ciągu miesiąca na dowolną kwotę.

Warto dodać, że Millennium oferuje niezłe warunki na rachunku oszczędnościowym. Konto Oszczędnościowe Profit gwarantuje 2,7 proc. w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje do kwoty 100 tys. zł. Konto można założyć tutaj za pomocą tego linku.

Tutaj złożysz wniosek o Konto 360° i zdobędziesz bon 150 zł do Zalando

Komentowanie zamknięte do odwołania