Karta kredytowa w Citibanku razem z głośnikiem JBL Flip 3 w prezencie

0

Tą promocją mogą zainteresować się audiofile. W zamian za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie warunków – uczestnicy promocji mogą otrzymać głośnik bezprzewodowy JBL Flip 3. Warunki są bardzo proste, a sama nagroda dość atrakcyjna (głośnik jest wart ok. 300-400 zł).

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały żadnej karty kredytowej w Citibanku od 1 czerwca 2015 r. Jeśli spełniamy ten warunek, to na wstępie należy złożyć wniosek o kartę kredytową – za pomocą tego linku.

Starając się o kartę kredytową należy wykazać minimalną zdolność kredytową:

„wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata”

Jeśli chcemy wziąć udział w promocji, musimy wyrazić odpowiednie zgody. Promocja trwa do 4 września 2018 r.

Po złożeniu wniosku o kartę kredytową w Citibanku, w ciągu kilku dni skontaktuje się z nami pracownik banku. Zostaniemy zweryfikowani pod kątem danych i zdolności kredytowej. Przy pozytywnej decyzji, będziemy mogli zawrzeć umowę o kartę kredytową za pośrednictwem kuriera.

Jak zdobyć głośnik JBL Flip 3?

Sam głośnik JBL to bardzo dobre urządzenie – wytrzymałe, ładnie grające i odporne na zachlapanie. Moc głośnika to 16 W. Głośnik oczywiście jest bezprzewodowy i możemy połączyć się z nim za pomocą Bluetooth. Dodatkowo posiada złącze minijack i microUSB. Czas ładowania głośnika to ok. 3,5h. Sam głośnik jest w stanie grać bez ładowania ok. 10h.

Aby zdobyć głośnik, należy najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

  • Zalogować się do bankowości internetowej Citibanku (lub do aplikacji mobilnej)
  • Wykonać płatności kartą na min. 1000 zł

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymamy najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Informacja zostanie wysłana za pośrednictwem bankowości internetowej. Głośnik zostanie wysłany w ciągu 30 dni od wysłania powiadomienia.

Tutaj złożysz wniosek o kartę kredytową w Citibanku i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania