Karta kredytowa od BGŻ BNP Paribas z bonem 400 zł do Allegro

0

Obok Citibanku, T-Mobile Usługi Bankowe i BZ WBK to BGŻ BNP Paribas  zdecydował się zaoferować swoją kartę kredytową w ramach promocji. Tym razem za skorzystanie z karty kredytowej od BGŻ BNP możemy zdobyć bon na zakupy w Allegro.

W ramach nowej promocji BGŻ BNP Paribas, uczestnicy mogą zgarnąć 4 bony po 100 zł do wydania w Allegro. Promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy przez ostatnie 12 miesięcy przed zawarcie umowy nie posiadali żadnej karty kredytowej w BGŻ BNP. Regulamin nie wyklucza pozostały klientów, którzy posiadają np. konto osobiste w BGŻ BNP.

Na wstępie uczestnicy promocji muczą złożyć wniosek o kartę kredytową – np. za pośrednictwem tego linku. Przy okazji należy wyrazić wymagane zgody – m.in. na otrzymywanie informacji handlowych. Czas na wyrobienie karty kredytowej mamy do 31 marca 2018 r. Do tego czasu musimy zawrzeć umowę o kredytówkę.

Jak zdobywać bony do Allegro?

Gdy będziemy już posiadaczami karty kredytowej od BGŻ BNP Paribas, zostanie nam spełnieni kilku prostych warunków – w celu zdobycia bonów. Bony otrzymamy za wykonane transakcji na daną kwotę w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych. Do zdobycia są 4 bony każdy o wartości 100 zł.

  •     1 bon za transakcje na kwotę od 500 zł do 999,99 zł
  •     2 bony za transakcje na kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł
  •     3 bony za transakcje na kwotę od 1500 zł do 1999,99 zł
  •     4 bony za transakcje od 2000 zł w górę

Okres rozliczeniowy będzie określony w umowie i będzie zależał od daty przyznania limitu kredytowego.

Wymiana punktów w programie lojalnościowym na bony do Allegro

Cała procedura przyznawania bonów na zakupy w Allegro jest trochę skomplikowana.

Bony będzie można odebrać  na  platformie  mamBONUS znajdującej  się  pod  adresem www.mambonus.pl. Będzie to możliwe po wcześniejszym zarejestrowaniu się w programie lojalnościowym właśnie na tej stronie. Nagrody zostaną udostępnione na  platformie w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą kredytową. W zamian za płatności otrzymamy punkty lojalnościowe na platformie mamBONUS, które będzie można wymienić na bony do Allegro w ciągu 3 miesięcy od ich przyznania.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji

Charakterystyka oferty karty kredytowej w BGŻ BNP

Standardowa opłata roczna w przypadku korzystania z karty kredytowej MasterCard mamBONUS wynosi 72 zł. Opłaty można uniknąć w pierwszym roku korzystania, jeśli w ciągu 3 pierwszych okresów rozliczeniowych wykonamy transakcje kartą na min. 1500 zł. Jak łatwo zauważyć warunki promocji pokrywają się częściowo z warunkiem bezpłatności karty (wydając 1500 zł otrzymamy 3 bony o wartości 100 zł). W następnych latach, aby ominąć opłatę za korzystanie z karty będziemy musieli wydać min. 9 tys. zł w ciągu roku.

Za pomocą tego linku weźmiesz udział w promocji i będziesz miał szansę zdobyć 400 zł do Allegro

Komentowanie zamknięte do odwołania