Jak zgarnąć 200 zł za otworzenie rachunku dla młodych 1 Konto w Credit Agricole?

0

Credit Agricole ruszył z nową promocją wynagradzając osoby, które założą 1 Konto i będą z niego aktywnie korzystać. Warto dodać, że 1 Konto to rachunek przeznaczony dla osób młodych w wieku od 18 do 27 lat.

Jak wziąć udział w promocji Twoje mobilne konto?

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci – za których uznawane są osoby nie posiadające żadnego rachunku bankowego w Credit Agricole przez ostatnie 12 miesięcy. Spełniając kryterium bycia nowym klientem, możemy złożyć wniosek o konto – klikając tutaj i wybierając 1 Konto. Czas na to mamy do 31 grudnia 2017 r. Przy okazji składania wniosku musimy wyrazić odpowiednie zgody m.in. na działania marketingowe ze strony banku.

W promocji do zdobycia mamy w sumie 200 zł premii. Aby je otrzymać, należy:

  • zagwarantować wpływy na konto na min. 500 zł w ciągu miesiąca,
  • wykonać 3 przelewy na rachunki zewnętrzne przez aplikację mobilną CA24 Mobile.

Premia za spełnienie obu warunków wyniesie 20 zł. Promocja trwa przez 10 miesięcy – co łącznie daje możliwość zdobycia do 200 zł premii.

Nagrodę 20 zł otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia obu wymogów. Otwierając konto we wrześniu, premie wynoszące miesięcznie 20 zł możemy zdobywać od października do lipca 2018 r.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji Twoje mobilne konto

Charakterystyka 1 Konta

1 Konto, jako że jest oferowane młodym osobom, nie wymaga od nas ponoszenia wysokich kosztów. Prowadzenie rachunku w Credit Agricole jest darmowe. Standardowa opłata za kartę wynosi 2,90 zł. Jest bardzo prosta do ominięcia – wystarczy wykonać kartą płatność na kwotę min. 1 zł. Bezpłatnie można wypłacać środków z bankomatów Credit Agricole, BZ WBK oraz Euronetu. W pozostałych urządzenia, wypłata środków to jednorazowy koszt 5 zł.

Tutaj złożysz wniosek o 1 Konto i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania