Jak zgarnąć 100 zł premii za otwarcie Konta Direct w ING Banku Śląskim?

0

Od dawna ING nie oferował żadnej atrakcyjnej promocji. Na początku czerwca rozpoczęła się akcja promocyjna, w której można zdobyć 100 zł premii za założenie Konta Direct. Warunki nie są skomplikowane, a do promocji mogą przystąpić zarówno nowi jak i obecni klienci ING.

aMoje ING nowa osobista bankowość 2016-06-10 12-06-29

Promocja jest skierowana do nowych klientów, choć jest to nieco mylne określenie. Według regulaminu w promocji może wziąć udział:

“osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych, która spełni (…) warunki:

od 1 stycznia 2015 r. do 6 czerwca 2016 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku któregokolwiek z następujących kont osobistych Konto z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student”

Wynika z tego, że osoby które korzystają już z usług ING np. są posiadaczami karty kredytowej czy też konta oszczędnościowego – mogą wziąć udział w promocji.

Jak otrzymać premię 100 zł?

Aby zagarnąć bonus w postaci 100 zł, należy najpierw złożyć wniosek –  za pomocą tego linku – o otworzenie Konta Direct. Czas na to mamy do 31 sierpnia 2016 r. Przy wnioskowaniu o konto musimy również zdecydować się na kartę debetową oraz – jeśli jesteśmy zupełnie nowymi klientami ING – założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Umowę z bankiem możemy zawrzeć na dwa sposoby: poprzez przelew weryfikacyjny lub za pomocą kuriera.

Tip: Przy otwieraniu konta za pomocą przelewy z konta przeciwstawnego należy pamiętać, aby dane przy przelewie były takie same jak podane we wniosku o rachunek.

Po dopełnieniu wszystkich formalności, musimy spełnić jeszcze dwa dość proste warunki:

  • do 31 grudnia 2016 r. dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 1 000 zł (transakcje muszą zostać zaksięgowane do tego dnia),
  • do 31 stycznia 2017 r. utrzymywać Konto Direct, aktywną kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe – do tego dnia premia powinna zostać wypłacona (100 zł zostanie przelane na konto oszczędnościowe).

Uwaga – warto zaznaczyć, że wniosek o konto można złożyć tylko przez Internet. Drugą kwestią jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych podczas składania wniosku o konto. Regulamin tak określa ten punkt:

“Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez Bank”

Szczegół promocji znajdziecie tutaj – http://www.ingbank.pl/_fileserver/item/1112820

Osoby, którą są już klientami ING, Konto Direct wraz z premią mogą otworzyć wchodząc na tę stronę

Charakterystyka Konta Direct i Otwartego Konta Oszczędnościowego

Konto Direct to w miarę opłacalny rachunek osobisty, jeśli korzystamy z niego aktywnie:

  • Brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta
  • Darmowe przelewy krajowe w bankowości internetowej lub mobilnej
  • Bezpłatne wydanie karty płatniczej
  • Bark opłaty za kartę, jeśli w okresie rozliczeniowym wykonamy transakcje kartą w sumie na min. 300 zł (Uwaga – okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. dnia miesiąca do 28. dnia kolejnego miesiąca). Jeżeli nie będziemy spełniać tego warunku, będzie musieli zapłacić 7 zł miesięcznie za kartę
  • Bezpłatne wypłaty w bankomatach ING i sieci Planet Cash (w pozostałych bankomatach pierwsza wypłata w miesiącu jest bezpłatna, od kolejnej obowiązuje 2,5 zł opłaty)

Tip: Miesięczne transakcje kartą warto rozłożyć na mniejsze sumy. W takim przypadku będziemy mogli jednocześnie spełnić warunki promocji (wydanie min. 1 000 zł w transakcjach bezgotówkowych) i warunki zwalniające z opłaty za posiadanie karty (wydanie min. 300 zł w transakcjach bezgotówkowych w ciągu miesiąca).

W ramach promocji, oprócz Konta Direct otwieramy również Otwarte Konto Oszczędnościowe, które oferuje nam:

  • Darmowe otworzenie i prowadzenie rachunku
  • Oprocentowanie 2% w skali roku
  • Jeden przelew w ciągu miesiąca bezpłatny – kolejny to 10 zł prowizji

Otwórz Konto Direct w ING i otrzymaj 100 zł premii

 

Komentowanie zamknięte do odwołania