II Edycja promocji od BGŻ BNP – roczny karnet do obiektów sportowych za założenia konta osobistego

0

Rozpoczęła się druga edycja promocji BGŻ BNP Paribas związanej z karnetami OK System. Nowi klienci, którzy otworzą Konto Optymalne w BGŻ BNP otrzymają karnet do obiektów sportowych i nie tylko. Do wyboru mamy siłownie, kluby fitness, baseny, a nawet szkoły nauki jazdy itp. Karnet jest ważny przez 12 miesięcy. Przybliżona wartość to 756 zł.

OK System to firma specjalizująca się w oferowaniu usług w zakresie sportu, rekreacji, rozrywki oraz poprawy zdrowia i urody. OK System oferuje swoim klientom MULTIKARNETY OK. Są to abonamenty pozwalające na korzystanie z usług świadczonych przez swoich partnerów.

W II edycji promocji BGŻ BNP możemy zgarnąć MULITKARNET OK na 12 miesięcy. Promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy nie posiadali konta osobistego w BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 36 miesięcy. Liczą się także konta w BGŻ i BNP Paribas przed fuzją. Z promocji nie są wykluczeni klienci BGŻ Optima.

Pod tym linkiem można zarejestrować się w promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne. Podczas rejestracji należy zaznaczyć wymagane zgody. Termin rejestracji mija 25 kwietnia 2018 r. W promocji można złożyć 1500 wniosków o konto. Jeśli zostanie osiągnięty limit, promocja zostanie zakończona przed czasem.

Po rejestracji na stronie promocji należy złożyć wniosek o Konto Optymalne razem z kartą debetową. Zrobimy to za pomocą dedykowanego linku wygenerowanego po rejestracji i przesłanego na adres mailowy. Umowę o konto należy zawrzeć do 10 maja 2018 r.

Karnety do obiektów sportowych przez 12 miesięcy

W promocji można zdobyć 12 miesięcznych karnetów do obiektów współpracujących z OK System. Wartość jednego karnetu to 63 zł. Karnet umożliwia korzystanie z wybranych obiektów 2 razy w tygodniu. Pierwszy karnet zostanie przyznany za samo podpisanie umowy o Konto Optymalne w BGŻ BNP. Zostanie przesłany SMS-em najpóźniej do 14 maja 2018 r. Karnet będzie miał formę kodu, który trzeba będzie wpisać na stronie OK System.

Kolejne karnety (w sumie 11) można zdobyć spełniając następujące warunki:

  • Zapewnienie wpływów na konto na min. 1000 zł miesięcznie
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 200 zł w ciągu miesiąca
  • Wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile

Kod na pierwszy karnet, który otrzymamy do 14 maja będziemy musieli wprowadzić na stronie OK System do końca 27 maja. Aby to zrobić, należy założyć konto w OK System. Pierwszy karnet będzie obowiązywał w czerwcu. Kolejne karnety, które zostaną przyznane za spełnienie warunków zostaną automatycznie przypisane do konta w OK System.

Tutaj można przejrzeć listę obiektów, z których skorzystamy w ramach karnetu OK System.

Za pomocą tego linku zarejestrujesz się w promocji

Pod tym adresem znajdziecie regulamin promocji

Dodatkowe 300 zł premii za mobilne transakcje

Za każdą transakcję mobilną bank wypłaci nam 1 zł. Za transakcje mobilne uznaje się płatności: MasterPass, Android Pay i aplikacją GOmobile. Co do transakcji GOmobile są ograniczenia:

„transakcja bezgotówkowa obciążająca Konto Posiadacza, za wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty, realizowana poprzez aplikację o nazwie GOmobile instalowaną na Urządzeniach Mobilnych.”

Aplikacją można wykonywać przelewy na inne rachunki i takie transakcje będą uznawane, jednak też z pewnymi ograniczeniami:

„W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych
na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję.”

Minimalna wartość transakcji musi wynieść 5 zł.

Miesięczna premia w ramach jednego konta może wynieść maksymalnie 25 zł. Premią można otrzymywać przez 12 miesięcy, co łącznie daje 300 zł. Zwrot za transakcje są wypłacane do 8. dnia kolejnego miesiąca. Do promocji BGŻ BNP można przystąpić do 31 marca 2018 r.

Co oferuje nowe Konto Optymalne od BGŻ BNP Paribas?

Konto Optymalne jest podstawowym rachunkiem osobistym BGŻ BNP. To bardzo dobre konto, które jest tanie i praktyczne. Przede wszystkim nie wiąże się z ponoszeniem wysokich kosztów i – co zostało opisane powyżej – przynosi dodatkowe korzyści.

  • Otworzenie i prowadzenie konta – 0 zł
  • Wydanie i korzystanie z karty debetowej – 0 zł
  • Przelewy internetowe i za pomocą aplikacji mobilnej – 0 zł
  • Wypłata środków z bankomatów – 0 zł w bankomatach BGŻ BNP i Planet Cash; inaczej 5 zł

Konto Optymalne założysz przechodząc na tę stronę

Komentowanie zamknięte do odwołania