Getin Bank z nowym kontem oszczędnościowym na 3,5% przez 12 miesięcy

0

Getin Bank systematycznie podnosi oprocentowanie na swoich depozytach. Teraz, otwierając konto osobiste i rachunek oszczędnościowy w Getin Banku, można otrzymać promocyjne oprocentowanie wynoszące 3,5% w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje przez 12 miesięcy od założenia konta.

To w tej chwili najlepiej oprocentowane konta oszczędnościowe na rynku. Mowa o rachunku, który można otworzyć razem z Kontem Proste Zasady. Bank postanowił podwyższyć oprocentowanie, osobom które wykażą się aktywnością w korzystaniu z konta.

Z promocji mogą skorzystać osoby nieposiadające do tej pory żadnego konta osobistego w Getin Banku w okresie od 1 maja 2017 do 10 maja 2018 r. Promocja trwa do 31 sierpnia 2018 r. Promocyjne oprocentowanie wynosi 3,5% i obowiązuje przez 12 miesięcy od otworzenia rachunku. Maksymalna kwota depozytu może wynieść 10 tys. zł. Wnioski o konto można wysyłać tutaj.

Warunkiem wyższego oprocentowania jest regularne zasilanie konta kwotą min. 1500 zł miesięcznie. Bank wymaga wpływu wynagrodzenia, ale mogą to być jakiekolwiek środki z rachunku zewnętrznego.

Wynagrodzenie – suma wpływów w formie przelewu przychodzącego na Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie minimum 1 500 zł.

2,5% w skali roku do 200 tys. zł na drugim koncie oszczędnościowym

Getin Bank w swojej ofercie posiada jeszcze drugi rachunek oszczędnościowy, który z kolei posiada oprocentowanie wynoszące 2,5% w skali roku. Ta promocja jest skierowana do osób, które posiadają lub założą w okresie promocyjnym konto oszczędnościowe razem rachunek osobistym. Warunkiem otrzymania oprocentowania 2,5% w skali roku jest wyrażenie odpowiednich zgód marketingowych oraz zapewnienie nowych środków na koncie. Za nowe środki uznaje się nadwyżkę ponad stan salda z dnia 28 kwietnia 2018 r.

Jeśli zostaną spełnione powyższe warunki, to bank zagwarantuje wyższe oprocentowanie przez 4 miesiące od wpływu środków na rachunek. Oprocentowanie obowiązuje do kwoty 200 tys. zł.

Co oferuje Konto Proste Zasady?

Konto Proste Zasady to jedna z lepszych i tańszych ofert na rynku. Rachunek w Getin może być całkowicie darmowy, jeśli w ciągu miesiąca wykonamy jedną płatność bezgotówkową – kartą lub BLIKiem. Nie spełnienie tego warunku oznacza naliczenie opłaty za prowadzenie konta w wysokości 8 zł. Konto Proste Zasady oferuje:

  • 0 zł za wydanie i korzystanie z karty debetowej,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za przelewy internetowe na konta zewnętrzne,
  • 0 zł za ustanowienie polecenia zapłaty i zlecenia stałego.

Osoby do 26. roku życia mogą założyć Konto Proste Zasady i korzystać z niego zupełnie darmowo – bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Tutaj założycie Konto Proste Zasady razem z rachunek oszczędnościowym na 3,5% w skali roku

Komentowanie zamknięte do odwołania