Gdzie szukać informacji o kontach bankowych?

0

Czy darmowe konta bankowe, to fakt, czy też mit? Czy te niezwykle korzystne oferty, którymi kuszą nasz wszystkie banki są w rzeczywistości równie atrakcyjne, czy też jest to tylko reklama mająca na celu zachęcić nas do skorzystania z usług? Czasami wystarczy namówić potencjalnego klienta do zakupu, przez jakiś czas utrzymywać warunki obiecanej oferty, a resztę zrobi przyzwyczajenie do marki. Banki bardzo chętnie korzystają z takiej formy relacji ze swoimi klientami.Lokata terminowa

Z tego powodu należy być przygotowanym na wszelkie dodatkowe opłaty, które pojawią się po pewnym czasie użytkowania naszego konta. Może to być kilka miesięcy, może to być rok – trzeba jednak bezustannie trzymać rękę na pulsie, aby nie zostać zaskoczonym. Konta osobiste, to taki sam produkt, jak przedmioty, które kupujemy w sklepie i których reklamy bezustannie widzimy w telewizji, czy też prasie. Darmowe konto bankowe, to stwierdzenie, które przyciąga jak magnes i czasami bez zastanowienia przystajemy na takową ofertę.

Pamiętajmy też, że nie należy być skrajnie nieufnym. Mimo wszystko, banki nie mogą sobie pozwolić na dowolne zmiany taryf – wszak spowodowałoby to drastyczny spadek zaufania klientów. Wystarczy, że będziemy wychodzić z inicjatywą oraz zadawać szczegółowe pytania, a wówczas nie spotkają nas żadne przykrości i kto wie, być może sam bank zaoferuje nam lepszą, spersonalizowaną ofertę? Sprawdźmy ranking darmowych kont bankowych sierpień 2014, w ten sposób uzyskamy informacje bez konieczności dalszych poszukiwań wśród dziesiątek ulotek, stron internetowych i reklam innych banków.

Komentowanie zamknięte do odwołania