Dodatkowa premia 120 zł w Eurobanku za transakcje kartą + do 720 zł w programie „Rodzina i Przyjaciele”

0

Eurobank już od jakiegoś czasu w ramach korzystania z rachunku osobistego Active umożliwiał otrzymywanie zwrotów – do 720 zł. Teraz, dodatkowo każdy nowy klient może zyskać do 120 zł premii na start. Zła wiadomość jest taka, że premia jest podzielona na 6 transzy po 20 zł, dobra – promocja posiada bardzo proste warunki otrzymania premii.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie posiadały konta osobistego w Eurobanku w ostatnich 12 miesiącach przed dniem przystąpienia do promocji. Jeśli spełniamy ten warunek i chcemy wziąć udział w promocji – musimy wypełnić wniosek o otworzenie konta Active. Można to zrobić za pomocą tego linku. Czas na przystąpienie do promocji mamy do 31 sierpnia 2017 r. Umowę należy zawrzeć do 15 września 2017 r. Można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego.

Jak zdobyć premię na start?

Premia na start jest podzielona na 6 transzy po 20 zł. Pojedyncze 20 zł zdobędziemy, jeśli wykonamy 3 transakcje bezgotówkowe kartą na min. 50 zł w ciągu miesiąca. Pierwsza premia jest do zdobycia za płatności wykonane w dwóch pierwszych miesiącach po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę. Następne premie otrzymamy w ciągu kolejnych 6 miesięcy. W praktyce, jeśli założymy konto w lipcu, to pierwszą premię możemy otrzymać wykonując transakcje w sierpniu lub wrześniu. Kolejne premie, będą wypłacane po spełnieniu warunków w okresie od października do marca. W sumie do zdobycia jest 120 zł premii.

Pod tym linkiem znajduje się regulamin część promocji “Lepsze Konto Actvie”

Moneyback w programie „Rodzina i Przyjaciele”

Jak było wspomniane we wstępie, Eurobank do tej pory oferował swoje sztandarowe konto razem z programem moneyback Rodzina i Przyjaciele. Do zdobycia w nim jest 720 zł. Maksymalnie w ciągu miesiąca możemy otrzymać 60 zł zwrotu za transakcje (5% kwoty transakcji). Zwroty będziemy otrzymywać za zakupy w wybranych sklepach i punktach. Eurobank wynagradza swoich klientów za transakcje w wybranych kategoriach. Są to: podróże, rekreacja, sport, rozrywka. Chodzi m.in. o płatności dokonywane np. w hotelach, kinach, teatrach, restauracjach lub klubach fitness.

Tutaj szczegółowy regulamin Programu „Rodzina i Przyjaciele”

Charakterystyka Konta Active?

Promocja „Zyskaj z Kontem Active” oprócz zdobywania zwrotów gwarantuje także brak opłat przez okres 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. Korzystanie z konta i karty debetowej jest bezpłatne. Wypłaty z bankomatów również są darmowe.

Po upłynięciu 12 miesięcy Konto Active wymaga ponoszenia opłat – chyba że spełnimy warunki bezpłatności rachunku. Rachunek będzie bezpłatny, jeśli miesięczne wpływy wyniosą 1500 zł (lub utrzymamy miesięczne saldo na poziomie 15 tys. zł co jest mniej „wygodne”). Karta debetowa to miesięczny koszt 4,90 zł. Opłaty unikniemy pod warunkiem wydania kartą min. 400 zł. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne – bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Tutaj złożysz wniosek o Konto Actvie i będziesz miał szansę zdobyć nawet 840 zł premii

Komentowanie zamknięte do odwołania