Dobra promocja rachunku dla młodych od mBanku – 100 zł premii za spełnienie prostych warunków

0

To druga edycja promocji mBanku, gdzie za założenie rachunku eKonto m można otrzymać 100 zł premii. Konto jest przeznaczone dla osób młodych – od 16 do 24 lat. Premię w promocji mogą jednak zagarnąć tylko te osoby, które skończyły 18 lat.

Warunki zdobycia premii są bardzo proste. Jak już było wspomniane na wstępie, eKonto m jest przeznaczone dla młodych osób do 24. roku życia. Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku, którzy nie posiadali żadnego rachunku w mBanku od 1 stycznia 2016 r. Premię zgarną tylko osoby, które ukończyły 18 lat. Wniosek o konto należy złożyć do 31 sierpnia 2017 r.

Na wstępie należy złożyć wniosek o konto – co możecie zrobić za pomocą tego linku. Następnie należy zawrzeć umowę. Można to zrobić za pośrednictwem kuriera.

Premię otrzymamy, jeśli zalogujemy się do aplikacji dwukrotnie i wykonamy 10 transakcji kartą na dowolne kwoty. Należy to zrobić w ciągu 2 miesięcy po miesiącu od podpisania umowy. Składając wniosek o konto i podpisując umowę w lipcu – warunki otrzymania premii będziemy musieli spełnić w sierpniu i wrześniu. Uznawane będą transakcje w punktach usługo-handlowych. Wynika z tego, że płatności wykonane w internecie nie zostaną uznane.

Reasumując, za zalogowanie się przynajmniej raz w każdym z dwóch kolejnych miesiący od podpisania umowy oraz przy wykonaniu w tychże miesiącach po 5 transakcji kartą w sklepach stacjonarnych – otrzymamy po 50 zł za każdy miesiąc. W sumie 100 zł premii trafi do nas za spełnienie banalnych warunków.

Warunki eKonta m

eKonto m, jako że jest skierowane do młodych klientów, posiada bardzo atrakcyjne warunki. Osoby do 20. roku życia nie zapłacą nic za korzystanie z konta i kart debetowej. Wypłaty z bankomatów także są bezpłatne.

Starsi klienci – czyli w wieku od 21 do 24 lat, również mogą liczyć na preferencyjne warunki. Bezpłatne jest prowadzenie konta, korzystanie z karty debetowej oraz wypłaty z bankomatów, ale nie wszystkie. Koszty poniesiemy, jeśli kwota wypłaty będzie mniejsza niż 50 zł. Poniżej tej kwoty zapłacimy 1,3 zł za wypłatę z bankomatu – chyba, że zrobimy to za pomocą BLIKa. W tym przypadku wypłata będzie darmowa.

Opłaty i prowizje zmienią się po osiągnięciu 25. roku życia. Konto będzie bezpłatne, jeśli na rachunek wpłynie 1000 zł. Opłaty za kartę pozbędziemy się, jeśli wykonamy 5 transakcji kartą debetowa ciągu miesiąca. Prowizja za wypłaty z bankomatów pozostaje bez zmian – to znaczy poniesiemy prowizję za wypłatę mniej niż 50 zł. Alternatywa w postaci BLIK-a jest darmowa.

Tutaj polecam sprawdzić regulamin promocji od mBanku

Za pomocą tego linku złożysz wniosek o eKonto m i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania