Do końca marca za przeniesienie konta do Credit Agricole otrzymamy 200 zł premii

0

Ciągle jest dostępna promocja od Credit Agricole, w której za przeniesienie konta możemy zdobyć 200 zł premii. Z promocji „Przenieś konto do Credit Agricole” można skorzystać do końca marca 2017 r. Jeśli ktoś chce zmienić bank i poszukuje obecnie dobrego konta osobistego – powinien sprawdzić promocyjną ofertę od Credit Agricole.

Dla kogo?

Promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy w okresie 1 roku od daty otworzenia konta nie byli posiadaczem żadnego konta prowadzonego w innym pakiecie niż Pakiet depozytowy. W regulaminie wygląda to tak:

Z Promocji nie może  skorzystać  Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Spełniając warunek statusu nowego klienta możemy przystąpić do promocji i złożyć wniosek na tej stronie.

Następnie należy zawrzeć umowę o konto oraz zawnioskować o kartę debetową. Należy także zawrzeć jednocześnie umowę Bankowości Elektronicznej CA24. Składając wniosek musimy pamiętać o wyrażeniu zgody na działania marketingowe Banku oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, a także podać w tym celu swój numer telefonu komórkowego oraz adres poczty elektroniczne (e-mail)

Ważnym krokiem będzie złożenie pełnomocnictwa w oddziale Credit Agricole, które umożliwi przeniesienie konta. Bank dzięki temu będzie mógł zamknąć nasze stare konto w innym banku i otworzyć rachunek osobisty w Credit Agricole. W pełnomocnictwie należy podać:

  • nazwę dotychczasowego banku
  • nr rachunku bankowego
  • dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku
  • nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez Credit Agricole o zmianie  rachunku bankowego przez klienta

Pełnomocnictwo powinno zostać złożone w momencie zawierania umowy o konto lub w ciągu 7 dni o podpisania umowy o konto w Credit Agricole. Należy to zrobić osobiście w oddziale banku – co jest trochę niewygodne.

Premia za wpływy na konto

Gdy zawrzemy już umowę z Credit Agricole, musimy spełnić jeszcze jeden warunek. Miesięcznie musimy zapewnić wpływy na co najmniej 3 tys. zł. Taka kwota musi wpływać na nowo otworzony rachunek przez trzy kolejne miesiące od założenia konta w Credit Agricole. Wpływy jednak nie muszą być naszym wynagrodzeniem. Przelew może pochodzić z innego naszego rachunku.

Jeżeli spełnimy powyższe warunki, otrzymamy 200 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu od spełnienia warunków. Promocja trwa do 31 marca 2017 r.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji.

Polecam sprawdzić tabelę opłat i prowizji pod tym adresem.

W ramach promocji możemy otworzyć jeden z rachunków:

  • 1Konto
  • Konto PROSTOoszczędzające
  • Konto PROSTOoszczędzające PLUS
  • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM

Polecane Konto PROSTOoszczędzające PLUS wiąże się z następującymi kosztami:

  • Opłata miesięczna za konto wynosi 0 zł, jeśli na konto w ciągu miesiąca wpłynie min. 1 500 zł (w innym przypadku zapłacimy 9,90 zł)
  • Opłata miesięczna za kartę to 0 zł, jeśli na konto wpłynie min. 1 500 zł i suma transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 500 zł (w innym przypadku koszt to 7,90 zł)

Tutaj złożycie wniosek o konto w Credit Agricole i weźmiecie udział w promocji.

Komentowanie zamknięte do odwołania