Do 800 zł premii w nowej edycji Money Manii za założenie eKonta w mBanku

0

To 13. odsłona Money Manii od money.pl. W tej edycji promocji możemy zdobyć do 800 zł premii za założenie i korzystanie z rachunku eKonto w mBanku. Za aktywne korzystanie z konta w mBanku można zgarnąć do 650 zł premii. Z kolei Money Mania umożliwia zdobycie 150 zł w postaci bonu do wykorzystania sklepie eObuwie.

Nowa edycja Money Manii jest skierowana do osób, które od 1.01. 2016 r. nie były dalej nie są posiadaczami/współposiadaczami konta w mBanku. Z promocji są wykluczeni posiadacze kont, których nr zaczyna się od 1140 2004 lub 1140 2017.

Osoby chcące przystąpić do promocji muszą zarejestrować się na stronie Money Manii – tutaj pod tym linkiem. W promocji można zarejestrować się do 30 marca 2018 r.

Następnie należy aktywować profil na stronie klikając w link otrzymany na adres mailowy podany przy rejestracji. Po aktywacji będziemy mogli złożyć wniosek o eKonto na stronie promocji. Przy składaniu wniosku musimy wyrazić odpowiednie zgody – w tym m.in. zwalniającą mBank z tajemnicy bankowej. Umowę o konto trzeb zawrzeć do 25 kwietnia 2018 r.

Jak zdobyć 150 zł do eObuwie?

Aby otrzymać pierwszą część nagrody – czyli 150 zł na zakupy w sklepie eObuwie – należy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. Uznawane będą płatności kartą debetową, płatności internetowe, płatności BLIKiem oraz przelewy na konto w innym banku (bank nie zaliczy wypłat z bankomatów). Czas na wykonanie 5 transakcji mamy do 30 czerwca 2018 r.

Jeśli spełnimy warunki tej części promocji, to do 31 lipca otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Bon o wartości 150 zł zostanie wysłane do tego czasu na adres mailowy podany przy rejestracji na stronie Money Manii. Bon jest ważny przez 2 miesiące od daty otrzymania.

Druga część promocji – czyli do 650 zł za transakcje bezgotówkowe

mBank zwraca posiadaczom eKonta 4% wartości transakcji kartą oraz/lub BLIKiem. Moneyback będzie wypłacany na rachunek eKonto co miesiąc. Miesięcznie można zdobyć maks. 130 zł. Zwroty za transakcje możemy zgarniać przez 5 miesięcy. Przez cały okres trwania promocji można zdobyć maksymalnie do 650 zł. Zwrot środków będzie wypłacany w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniliśmy warunki otrzymania zwrotu.

Aby otrzymać zwrot za transakcje, mBank wymaga od nas spełnienia jeszcze trzech warunków:

  • w ciągu miesiąca należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł,
  • uczestnik promocji musi zapewnić miesięcznie wpływy na min. 1000 zł,
  • wymagane jest zalogowanie się do bankowości mobilnej przynajmniej raz w ciągu miesiąca.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji „Lepiej z eKontem”

Charakterystyka eKonta w mBanku

eKonto Standard to bardzo dobry rachunek osobisty. Konto może być bezpłatne, jeśli będziemy aktywnie z niego korzystać. Standardowa opłata za korzystanie z karty wynosi 4 zł. Jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca, opłata zostanie zniesiona. Darmowe wypłaty z bankomatów są możliwe w sieciach mBanku, BZ WBK, Euronetu i Planet Cashu – pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (poniżej tej sumy zapłacimy 1,3 zł). Bezpłatne wypłaty umożliwia za to aplikacja BLIK. Za wypłaty w pozostałych bankomatach zapłacimy 7 zł.

Weź udział w Money Manii i zgarnij do 800 zł premii

Komentowanie zamknięte do odwołania